Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Annagh United
Streaki - Annagh United
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Annagh United — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Annagh United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/9, 89%)
- Annagh United — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/9, 78%)
- Annagh United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/9, 78%)
- Annagh United — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Ards
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ards — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ards — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ards — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ards — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ards — jest niepokonany w 2. połowie (13/18, 72%)
Serie - Annagh United
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Annagh United — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Annagh United — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Annagh United — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Annagh United — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Annagh United — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Annagh United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
Serie - Ards
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ards — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Ards — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Ards — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ards — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ards jest o 25% lepsza niż Annagh United pod względem odsetku wygranych meczów.
| Annagh United | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 2.60 | 2.90 |
Strzelone | 1.60 | 0.90 | 1.25 |
Stracone | 1.60 | 1.70 | 1.65 |
BTTS % | 60% | 40% | 50% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
| Ards | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.60 | 2.80 |
Strzelone | 1.60 | 1.40 | 1.50 |
Stracone | 1.40 | 1.20 | 1.30 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Wvs Ballinamallard United3-1
- 22.08.2026Wvs Moyola Park2-0
- 15.08.2026Dvs Dundela2-2
- 11.08.2026Wvs Rathfriland4-2
- 08.08.2026Lvs Newington Youth1-4
- 01.05.2026Wvs Crusaders FC2-1
- 28.04.2026Lvs Crusaders FC2-3
- 24.04.2026Lvs H&W Welders0-4
- 18.04.2026Lvs Limavady United0-2
- 11.04.2026Lvs Queen's University0-4
- 28.08.2026Lvs Queen's University0-3
- 22.08.2026Lvs Loughgall1-2
- 15.08.2026Wvs Warrenpoint Town3-1
- 11.08.2026Dvs Dundela2-2
- 08.08.2026Wvs Glenavon FC3-1
- 28.07.2026Lvs Carrick Rangers0-1
- 16.07.2026Lvs Bangor0-2
- 25.04.2026Wvs Warrenpoint Town1-0
- 18.04.2026Lvs Institute1-3
- 10.04.2026Wvs Armagh City2-1
Progi bramkowe
| Annagh United | Ards | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 72% (13/18) |
1. połowa — 1-3 gole | 79% (15/19) | 83% (15/18) |
2. połowa — 1-2 gole | 74% (14/19) | 61% (11/18) |
2. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 83% (15/18) |
| Annagh United | Ards | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 78% (7/9) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 33% (3/9) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 22% (2/9) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/9) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 44% (4/9) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 72% (13/18) |
1. połowa — 1-3 gole | 79% (15/19) | 83% (15/18) |
2. połowa — 1-2 gole | 74% (14/19) | 61% (11/18) |
2. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 83% (15/18) |
| Annagh United | Ards | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 89% (8/9) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 44% (4/9) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 11% (1/9) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 11% (1/9) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 56% (5/9) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 72% (13/18) |
1. połowa — 1-3 gole | 79% (15/19) | 83% (15/18) |
2. połowa — 1-2 gole | 74% (14/19) | 61% (11/18) |
2. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 83% (15/18) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Annagh United | Ards | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 25% (5/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 43% (17/40) | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

