Football Stats
Herb Epitsentr Dunayivtsi
Epitsentr DunayivtsiŚr. pkt/mecz 1.30
Ukraina / Premier Liha2 sierpnia 2026 14:30
Herb Obolon'-Brovar
Obolon'-BrovarŚr. pkt/mecz 1.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Epitsentr Dunayivtsi

Streaki - Epitsentr Dunayivtsi

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Epitsentr Dunayivtsi — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Epitsentr Dunayivtsi — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Epitsentr Dunayivtsi — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Epitsentr Dunayivtsi — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Epitsentr Dunayivtsi — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Epitsentr Dunayivtsi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Obolon'-Brovar

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Obolon'-Brovar — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Obolon'-Brovar — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Obolon'-Brovar — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Obolon'-Brovar — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Obolon'-Brovar — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Obolon'-Brovar — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Obolon'-Brovar — powyżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Obolon'-Brovar — poniżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Obolon'-Brovar — poniżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Obolon'-Brovar — poniżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Obolon'-Brovar — powyżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
  • Obolon'-Brovar — poniżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
  • Obolon'-Brovar — powyżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Obolon'-Brovar — poniżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Obolon'-Brovar — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)

Serie - Epitsentr Dunayivtsi

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Epitsentr Dunayivtsi — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Epitsentr Dunayivtsi — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Epitsentr Dunayivtsi — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Obolon'-Brovar

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
02.08Herb Epitsentr DunayivtsiEpitsentr Dunayivtsi30Herb Obolon'-BrovarObolon'-Brovar
09.05Herb Obolon'-BrovarObolon'-Brovar22Herb Epitsentr DunayivtsiEpitsentr Dunayivtsi
07.11Herb Epitsentr DunayivtsiEpitsentr Dunayivtsi12Herb Obolon'-BrovarObolon'-Brovar
06.05Herb Obolon'-BrovarObolon'-Brovar21Herb Epitsentr DunayivtsiEpitsentr Dunayivtsi
08.04Herb Epitsentr DunayivtsiEpitsentr Dunayivtsi00Herb Obolon'-BrovarObolon'-Brovar

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Epitsentr Dunayivtsi jest o 20% lepsza niż Obolon'-Brovar pod względem odsetku wygranych meczów.

Epitsentr DunayivtsiDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.90
2.90
2.40
Strzelone
1.20
1.10
1.15
Stracone
0.70
1.80
1.25
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
Obolon'-BrovarDomWyjazdOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
2.30
2.90
2.60
Strzelone
1.10
0.90
1.00
Stracone
1.20
2.00
1.60
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
30%
40%
35%

Ostatnie 10 meczów

Epitsentr Dunayivtsi jest o +33% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Epitsentr Dunayivtsi u siebie
0.90 gola/mecz
Obolon'-Brovar na wyjeździe

Progi bramkowe

Epitsentr DunayivtsiObolon'-Brovar
Over 0.5
70% (7/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
90% (9/10)
Over 2.5
30% (3/10)
70% (7/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemEpitsentr DunayivtsiObolon'-Brovar
Match Corners AVG
6.00 (1/40)
6.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 9.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 10.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 11.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 12.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemEpitsentr DunayivtsiObolon'-Brovar
Corners Earned Match
3.00
3.00
More Corners Than Opponent
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 2.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Corners Earned
3
3

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemEpitsentr DunayivtsiObolon'-Brovar
Match Cards AVG
4.00 (1/1)
4.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
4
4
Highest in a Match
4
4
Lowest in a Match
4
4

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemEpitsentr DunayivtsiObolon'-Brovar
Under 0.5
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Under 1.5
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Under 2.5
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Under 3.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 4.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Premier Liha — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Karpaty4310102.50
3Polessya430192.25
5FC Kharkiv420261.50
6Dynamo Kyiv320162.00
7Zorya Luhansk420261.50
8Bukovyna412151.25
9Veres Rivne411241.00
10Kryvbas KR411241.00
11LNZ Cherkasy411241.00
12Livyi Bereh303031.00
13Chornomorets310231.00
14Obolon'-Brovar403130.75
15Kudrivka402220.50
16Kolos Kovalivka301210.33