Football Stats
Herb FC Kharkiv
FC KharkivŚr. pkt/mecz 1.70
Ukraina / Premier Liha1 sierpnia 2026 14:30
Herb Veres Rivne
Veres RivneŚr. pkt/mecz 0.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy FC Kharkiv

4W — FC Kharkiv1D5W — Veres Rivne

Streaki - FC Kharkiv

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Kharkiv — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • FC Kharkiv — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Kharkiv — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Kharkiv — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Kharkiv — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • FC Kharkiv — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • FC Kharkiv — poniżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
  • FC Kharkiv — powyżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
  • FC Kharkiv — poniżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
  • FC Kharkiv — powyżej 6.5 kartek (1/1, 100%)
  • FC Kharkiv — powyżej 6.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • FC Kharkiv — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)

Streaki - Veres Rivne

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Veres Rivne — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Veres Rivne — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Veres Rivne — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Veres Rivne — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - FC Kharkiv

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Kharkiv — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Serie - Veres Rivne

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Veres Rivne — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Veres Rivne — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Veres Rivne — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Veres Rivne — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Veres Rivne — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.08Herb FC KharkivFC Kharkiv10Herb Veres RivneVeres Rivne
24.05Herb Veres RivneVeres Rivne01Herb FC KharkivFC Kharkiv
15.04Herb FC KharkivFC Kharkiv40Herb Veres RivneVeres Rivne
25.05Herb FC KharkivFC Kharkiv12Herb Veres RivneVeres Rivne
25.11Herb Veres RivneVeres Rivne43Herb FC KharkivFC Kharkiv
14.05Herb Veres RivneVeres Rivne10Herb FC KharkivFC Kharkiv
05.11Herb FC KharkivFC Kharkiv14Herb Veres RivneVeres Rivne
22.11Herb Veres RivneVeres Rivne20Herb FC KharkivFC Kharkiv
16.05Herb FC KharkivFC Kharkiv41Herb Veres RivneVeres Rivne
05.11Herb Veres RivneVeres Rivne00Herb FC KharkivFC Kharkiv

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Kharkiv jest o 125% lepsza niż Veres Rivne pod względem odsetku wygranych meczów.

FC KharkivDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.30
2.50
2.40
Strzelone
1.50
1.50
1.50
Stracone
0.80
1.00
0.90
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Veres RivneDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
2.30
2.10
2.20
Strzelone
1.00
0.60
0.80
Stracone
1.30
1.50
1.40
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
50%
70%
60%

Ostatnie 10 meczów

FC Kharkiv jest o +150% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
FC Kharkiv u siebie
0.60 gola/mecz
Veres Rivne na wyjeździe

Progi bramkowe

FC KharkivVeres Rivne
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 2.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
70% (7/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemFC KharkivVeres Rivne
Match Corners AVG
7.00 (1/40)
7.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 9.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 10.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 11.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 12.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFC KharkivVeres Rivne
Corners Earned Match
2.00
2.00
More Corners Than Opponent
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 2.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 3.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Corners Earned
2
2

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemFC KharkivVeres Rivne
Match Cards AVG
7.00 (1/1)
7.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 5.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 6.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
7
7
Highest in a Match
7
7
Lowest in a Match
7
7

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFC KharkivVeres Rivne
Under 0.5
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Under 1.5
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Under 2.5
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Under 3.5
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Premier Liha — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Karpaty4310102.50
3Polessya430192.25
5FC Kharkiv420261.50
6Dynamo Kyiv320162.00
7Zorya Luhansk420261.50
8Bukovyna412151.25
9Veres Rivne411241.00
10Kryvbas KR411241.00
11LNZ Cherkasy411241.00
12Livyi Bereh303031.00
13Chornomorets310231.00
14Obolon'-Brovar403130.75
15Kudrivka402220.50
16Kolos Kovalivka301210.33