Football Stats
Herb Karpaty
KarpatyŚr. pkt/mecz 1.55
Ukraina / Premier Liha15 sierpnia 2026 17:00
Herb Bukovyna
BukovynaŚr. pkt/mecz 2.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Karpaty

5W — Karpaty0D0W — Bukovyna

Streaki - Karpaty

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Karpaty — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Karpaty — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Karpaty — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Karpaty — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Karpaty — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Karpaty — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Karpaty — poniżej 19.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Karpaty — powyżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Karpaty — poniżej 2.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Karpaty — powyżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Karpaty — poniżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Karpaty — poniżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
  • Karpaty — poniżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Karpaty — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Karpaty — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)

Streaki - Bukovyna

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bukovyna — wygrywa na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Bukovyna — jest niepokonany na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Bukovyna — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Bukovyna — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Bukovyna — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Bukovyna — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Bukovyna — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Bukovyna — wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Bukovyna — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Bukovyna — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Karpaty

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Karpaty — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Karpaty — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Karpaty — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Karpaty — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Karpaty — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Bukovyna

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Bukovyna — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bukovyna — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bukovyna — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Bukovyna — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.08Herb KarpatyKarpaty30Herb BukovynaBukovyna
08.10Herb BukovynaBukovyna01Herb KarpatyKarpaty
06.08Herb KarpatyKarpaty21Herb BukovynaBukovyna
30.10Herb BukovynaBukovyna12Herb KarpatyKarpaty
11.09Herb KarpatyKarpaty40Herb BukovynaBukovyna

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Bukovyna jest o 78% lepsza niż Karpaty pod względem odsetku wygranych meczów.

KarpatyDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.10
2.70
2.40
Strzelone
1.50
1.60
1.55
Stracone
0.60
1.10
0.85
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
BukovynaDomWyjazdOgółem
Win %
60%
100%
80%
Śr. goli/mecz
2.70
3.00
2.85
Strzelone
1.90
2.60
2.25
Stracone
0.80
0.40
0.60
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
40%
60%
50%
Nie strzelił %
20%
0%
10%

Ostatnie 10 meczów

Bukovyna jest o +73% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Karpaty u siebie
2.60 gola/mecz
Bukovyna na wyjeździe

Progi bramkowe

KarpatyBukovyna
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
40% (4/10)
70% (7/10)
Over 3.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemKarpatyBukovyna
Match Corners AVG
8.00 (1/40)
8.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 9.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 10.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 11.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 12.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemKarpatyBukovyna
Corners Earned Match
2.00
2.00
More Corners Than Opponent
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 2.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 3.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Corners Earned
2
2

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemKarpatyBukovyna
Match Cards AVG
1.00 (1/1)
1.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 2.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 3.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
1
1
Highest in a Match
1
1
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemKarpatyBukovyna
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Under 2.5
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Under 3.5
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Premier Liha — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Karpaty4310102.50
3Polessya430192.25
5FC Kharkiv420261.50
6Dynamo Kyiv320162.00
7Zorya Luhansk420261.50
8Bukovyna412151.25
9Veres Rivne411241.00
10Kryvbas KR411241.00
11LNZ Cherkasy411241.00
12Livyi Bereh303031.00
13Chornomorets310231.00
14Obolon'-Brovar403130.75
15Kudrivka402220.50
16Kolos Kovalivka301210.33