Football Stats
Herb Kudrivka
KudrivkaŚr. pkt/mecz 1.00
Ukraina / Premier Liha29 sierpnia 2026 12:00
Herb Epitsentr Dunayivtsi
Epitsentr DunayivtsiŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Kudrivka

Streaki - Kudrivka

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kudrivka — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Kudrivka — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Kudrivka — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Kudrivka — poniżej 19.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Kudrivka — powyżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Kudrivka — poniżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Kudrivka — powyżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Kudrivka — poniżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Kudrivka — poniżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
  • Kudrivka — poniżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Kudrivka — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Kudrivka — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Epitsentr Dunayivtsi

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Epitsentr Dunayivtsi — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Epitsentr Dunayivtsi — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Epitsentr Dunayivtsi — jest niepokonany (15/20, 75%)
  • Epitsentr Dunayivtsi — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Epitsentr Dunayivtsi — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Epitsentr Dunayivtsi — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Kudrivka

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kudrivka — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Kudrivka — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kudrivka — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Serie - Epitsentr Dunayivtsi

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Epitsentr Dunayivtsi — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Epitsentr Dunayivtsi — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Epitsentr Dunayivtsi — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Epitsentr Dunayivtsi — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb KudrivkaKudrivka03Herb Epitsentr DunayivtsiEpitsentr Dunayivtsi
06.04Herb Epitsentr DunayivtsiEpitsentr Dunayivtsi10Herb KudrivkaKudrivka
26.09Herb KudrivkaKudrivka21Herb Epitsentr DunayivtsiEpitsentr Dunayivtsi
24.05Herb Epitsentr DunayivtsiEpitsentr Dunayivtsi21Herb KudrivkaKudrivka
27.04Herb KudrivkaKudrivka01Herb Epitsentr DunayivtsiEpitsentr Dunayivtsi

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Epitsentr Dunayivtsi jest o 75% lepsza niż Kudrivka pod względem odsetku wygranych meczów.

KudrivkaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
2.10
2.40
2.25
Strzelone
1.10
0.90
1.00
Stracone
1.00
1.50
1.25
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
Epitsentr DunayivtsiDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
1.90
2.90
2.40
Strzelone
1.40
1.10
1.25
Stracone
0.50
1.80
1.15
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
70%
30%
50%
Nie strzelił %
40%
40%
40%

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekKudrivka vs Epitsentr Dunayivtsi
1.10 gola/mecz
Kudrivka u siebie
1.10 gola/mecz
Epitsentr Dunayivtsi na wyjeździe

Progi bramkowe

KudrivkaEpitsentr Dunayivtsi
Over 0.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 1.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
35% (7/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
55% (11/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemKudrivkaEpitsentr Dunayivtsi
Match Corners AVG
9.00 (1/40)
9.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 9.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 10.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 11.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 12.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemKudrivkaEpitsentr Dunayivtsi
Corners Earned Match
4.00
4.00
More Corners Than Opponent
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 2.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Corners Earned
4
4

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemKudrivkaEpitsentr Dunayivtsi
Match Cards AVG
1.00 (1/1)
1.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 2.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 3.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
1
1
Highest in a Match
1
1
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemKudrivkaEpitsentr Dunayivtsi
Under 0.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 1.5
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Under 2.5
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Under 3.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Premier Liha — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Karpaty4310102.50
3Polessya430192.25
5FC Kharkiv420261.50
6Dynamo Kyiv320162.00
7Zorya Luhansk420261.50
8Bukovyna412151.25
9Veres Rivne411241.00
10Kryvbas KR411241.00
11LNZ Cherkasy411241.00
12Livyi Bereh303031.00
13Chornomorets310231.00
14Obolon'-Brovar403130.75
15Kudrivka402220.50
16Kolos Kovalivka301210.33