Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Veres Rivne
Streaki - Veres Rivne
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Veres Rivne — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
- Veres Rivne — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Veres Rivne — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
Streaki - Zorya Luhansk
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Zorya Luhansk — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Zorya Luhansk — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
- Zorya Luhansk — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Zorya Luhansk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Zorya Luhansk — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Zorya Luhansk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Zorya Luhansk — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Zorya Luhansk — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Veres Rivne
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Veres Rivne — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Veres Rivne — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Zorya Luhansk
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Zorya Luhansk — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Zorya Luhansk — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Zorya Luhansk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Zorya Luhansk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Zorya Luhansk — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Zorya Luhansk jest o 60% lepsza niż Veres Rivne pod względem odsetku wygranych meczów.
| Veres Rivne | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 1.50 | 2.05 |
Strzelone | 1.10 | 0.50 | 0.80 |
Stracone | 1.50 | 1.00 | 1.25 |
BTTS % | 40% | 10% | 25% |
Czyste konto % | 30% | 50% | 40% |
Nie strzelił % | 40% | 70% | 55% |
| Zorya Luhansk | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 40% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 3.40 | 2.75 |
Strzelone | 1.20 | 1.60 | 1.40 |
Stracone | 0.90 | 1.80 | 1.35 |
BTTS % | 30% | 90% | 60% |
Czyste konto % | 60% | 0% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 10% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Wvs LNZ Cherkasy1-0
- 14.08.2026Dvs Epitsentr Dunayivtsi0-0
- 09.08.2026Lvs Dynamo Kyiv1-2
- 01.08.2026Lvs FC Kharkiv0-1
- 24.05.2026Lvs FC Kharkiv0-1
- 17.05.2026Lvs Karpaty0-2
- 12.05.2026Lvs Kryvbas KR1-3
- 09.05.2026Dvs Rukh Vynnyky0-0
- 02.05.2026Dvs Epitsentr Dunayivtsi3-3
- 27.04.2026Lvs Zorya Luhansk0-2
- 30.08.2026Lvs FC Kharkiv0-3
- 17.08.2026Wvs Polessya2-1
- 09.08.2026Lvs Kryvbas KR1-3
- 31.07.2026Wvs Kolos Kovalivka2-0
- 23.05.2026Wvs Karpaty2-1
- 18.05.2026Dvs Polessya0-0
- 12.05.2026Wvs Oleksandria2-1
- 09.05.2026Dvs FC Kharkiv1-1
- 04.05.2026Wvs Rukh Vynnyky2-1
- 27.04.2026Wvs Veres Rivne2-0
Progi bramkowe
| Veres Rivne | Zorya Luhansk | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
| Veres Rivne | Zorya Luhansk | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
| Veres Rivne | Zorya Luhansk | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Veres Rivne | Zorya Luhansk | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 45% (9/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 53% (21/40) | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

