Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Livyi Bereh
Streaki - Livyi Bereh
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Livyi Bereh — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Livyi Bereh — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Livyi Bereh — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Livyi Bereh — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- Livyi Bereh — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Livyi Bereh — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Livyi Bereh — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Polessya
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Polessya — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Polessya — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Polessya — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Polessya — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Polessya — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Polessya — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Polessya — powyżej 39.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
- Polessya — poniżej 49.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
- Polessya — poniżej 4.5 kartek (2/2, 100%)
- Polessya — powyżej 2.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- Polessya — poniżej 4.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
Serie - Livyi Bereh
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Livyi Bereh — jest niepokonany w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Livyi Bereh — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Livyi Bereh — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Livyi Bereh — jest niepokonany w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
Serie - Polessya
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Polessya — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Polessya — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Polessya — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Polessya — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Polessya — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Polessya jest o 9% lepsza niż Livyi Bereh pod względem odsetku wygranych meczów.
| Livyi Bereh | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 30% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 1.80 | 2.25 |
Strzelone | 2.30 | 0.90 | 1.60 |
Stracone | 0.40 | 0.90 | 0.65 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 60% | 50% | 55% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
| Polessya | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 60% | 60% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 2.50 | 2.95 |
Strzelone | 2.10 | 1.70 | 1.90 |
Stracone | 1.30 | 0.80 | 1.05 |
BTTS % | 80% | 40% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 50% | 35% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Dvs Karpaty1-1
- 15.08.2026Dvs Kryvbas KR1-1
- 08.08.2026Dvs Kudrivka0-0
- 09.06.2026Wvs Oleksandria1-0
- 05.06.2026Dvs Oleksandria1-1
- 01.06.2026Wvs Inhulets3-1
- 22.05.2026Wvs Metalurh Zaporizhya4-0
- 16.05.2026Dvs Chornomorets0-0
- 08.05.2026Wvs UCSA3-1
- 03.05.2026Wvs Vorskla Poltava1-0
- 29.08.2026Wvs Shakhtar Donetsk2-0
- 17.08.2026Lvs Zorya Luhansk1-2
- 10.08.2026Wvs FC Kharkiv3-1
- 02.08.2026Wvs Chornomorets2-1
- 29.07.2026Lvs FC Copenhagen1-2
- 23.07.2026Dvs FC Copenhagen3-3
- 24.05.2026Wvs Rukh Vynnyky2-0
- 18.05.2026Dvs Zorya Luhansk0-0
- 12.05.2026Lvs Epitsentr Dunayivtsi2-3
- 08.05.2026Wvs Oleksandria2-1
Progi bramkowe
| Livyi Bereh | Polessya | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
| Livyi Bereh | Polessya | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
| Livyi Bereh | Polessya | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Livyi Bereh | Polessya | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.50 (2/40) | — | 10.50 (2/20) |
Over 6.5 Corners | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 7.5 Corners | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 8.5 Corners | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 9.5 Corners | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 10.5 Corners | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 11.5 Corners | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 12.5 Corners | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 13.5 Corners | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 14.5 Corners | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Livyi Bereh | Polessya | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 8.00 | — | 8.00 |
More Corners Than Opponent | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 2.5 Corners Earned | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 3.5 Corners Earned | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 4.5 Corners Earned | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 5.5 Corners Earned | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 6.5 Corners Earned | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 7.5 Corners Earned | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 8.5 Corners Earned | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Corners Earned | 16 | — | 16 |
| Ogółem | Livyi Bereh | Polessya | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 2.50 | — | 2.50 |
More Corners Than Opponent | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 2.5 Corners Against | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 3.5 Corners Against | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Over 4.5 Corners Against | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Over 5.5 Corners Against | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Over 6.5 Corners Against | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Corners Against | 5 | — | 5 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Livyi Bereh | Polessya | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.50 (2/2) | — | 3.50 (2/2) |
Over 0.5 Cards | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 1.5 Cards | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 2.5 Cards | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 3.5 Cards | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 4.5 Cards | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Over 5.5 Cards | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Total Cards | 7 | — | 7 |
Highest in a Match | 4 | — | 4 |
Lowest in a Match | 3 | — | 3 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Livyi Bereh | Polessya | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 20% (4/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 35% (7/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

