Football Stats
Herb Chornomorets
ChornomoretsŚr. pkt/mecz 1.90
Ukraina / Premier Liha19 września 2026 17:00
Herb Obolon'-Brovar
Obolon'-BrovarŚr. pkt/mecz 0.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Chornomorets

Streaki - Chornomorets

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Chornomorets — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Chornomorets — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Chornomorets — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Chornomorets — zachowuje czyste konto u siebie (8/10, 80%)
  • Chornomorets — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Chornomorets — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Chornomorets — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Chornomorets — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Chornomorets — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Chornomorets — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Chornomorets — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Chornomorets — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Obolon'-Brovar

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Obolon'-Brovar — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Obolon'-Brovar — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Obolon'-Brovar — powyżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Obolon'-Brovar — poniżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Obolon'-Brovar — poniżej 1.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Obolon'-Brovar — poniżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Obolon'-Brovar — powyżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
  • Obolon'-Brovar — poniżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
  • Obolon'-Brovar — powyżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Obolon'-Brovar — poniżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Obolon'-Brovar — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Obolon'-Brovar — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)

Serie - Chornomorets

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Chornomorets — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Chornomorets — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu

Serie - Obolon'-Brovar

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Obolon'-Brovar — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Obolon'-Brovar — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Obolon'-Brovar — nie strzela gola w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Obolon'-Brovar — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Obolon'-Brovar — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Obolon'-Brovar — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Obolon'-Brovar — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Obolon'-Brovar — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Obolon'-Brovar — remisuje 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Obolon'-Brovar — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Obolon'-Brovar — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
12.04Herb Obolon'-BrovarObolon'-Brovar10Herb ChornomoretsChornomorets
04.10Herb ChornomoretsChornomorets10Herb Obolon'-BrovarObolon'-Brovar
26.02Herb Obolon'-BrovarObolon'-Brovar11Herb ChornomoretsChornomorets
12.08Herb ChornomoretsChornomorets20Herb Obolon'-BrovarObolon'-Brovar
26.03Herb ChornomoretsChornomorets11Herb Obolon'-BrovarObolon'-Brovar
20.09Herb Obolon'-BrovarObolon'-Brovar23Herb ChornomoretsChornomorets
15.07Herb Obolon'-BrovarObolon'-Brovar10Herb ChornomoretsChornomorets
14.09Herb ChornomoretsChornomorets01Herb Obolon'-BrovarObolon'-Brovar

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Chornomorets jest o 267% lepsza niż Obolon'-Brovar pod względem odsetku wygranych meczów.

ChornomoretsDomWyjazdOgółem
Win %
70%
40%
55%
Śr. goli/mecz
1.70
2.60
2.15
Strzelone
1.40
1.10
1.25
Stracone
0.30
1.50
0.90
BTTS %
20%
50%
35%
Czyste konto %
80%
20%
50%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Obolon'-BrovarDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
2.30
2.20
2.25
Strzelone
1.10
0.50
0.80
Stracone
1.20
1.70
1.45
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
30%
60%
45%

Ostatnie 10 meczów

Chornomorets jest o +180% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Chornomorets u siebie
0.50 gola/mecz
Obolon'-Brovar na wyjeździe

Progi bramkowe

ChornomoretsObolon'-Brovar
Over 0.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 1.5
40% (4/10)
70% (7/10)
Over 2.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 3.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
35% (7/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
55% (11/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemChornomoretsObolon'-Brovar
Match Corners AVG
6.00 (1/40)
6.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 9.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 10.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 11.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 12.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemChornomoretsObolon'-Brovar
Corners Earned Match
3.00
3.00
More Corners Than Opponent
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 2.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Corners Earned
3
3

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemChornomoretsObolon'-Brovar
Match Cards AVG
4.00 (1/1)
4.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
4
4
Highest in a Match
4
4
Lowest in a Match
4
4

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemChornomoretsObolon'-Brovar
Under 0.5
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Under 1.5
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Under 2.5
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Under 3.5
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Under 4.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Premier Liha — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Polessya5401122.40
2Karpaty4310102.50
5FC Kharkiv420261.50
6Dynamo Kyiv320162.00
7Zorya Luhansk420261.50
8Bukovyna412151.25
9Livyi Bereh404041.00
10Veres Rivne411241.00
11Kryvbas KR411241.00
12Chornomorets411241.00
13LNZ Cherkasy411241.00
14Obolon'-Brovar403130.75
15Kudrivka502320.40
16Kolos Kovalivka301210.33