Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Kežmarok
Streaki - Kežmarok
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Kežmarok — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Kežmarok — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Kežmarok — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Kežmarok — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Kežmarok — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Kežmarok — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Kežmarok — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Kežmarok — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
Streaki - Poprad
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Poprad — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Poprad — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Poprad — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Poprad — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Kežmarok
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Kežmarok — przegrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Kežmarok — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kežmarok — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kežmarok — przegrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Kežmarok — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Kežmarok — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Kežmarok — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kežmarok — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Poprad
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Poprad — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Poprad — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Poprad — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Poprad — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Poprad — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Poprad jest o 29% lepsza niż Kežmarok pod względem odsetku wygranych meczów.
| Kežmarok | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 3.40 | 3.50 |
Strzelone | 1.80 | 1.10 | 1.45 |
Stracone | 1.80 | 2.30 | 2.05 |
BTTS % | 70% | 70% | 70% |
Czyste konto % | 10% | 0% | 5% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
| Poprad | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.80 | 2.60 |
Strzelone | 1.40 | 1.60 | 1.50 |
Stracone | 1.00 | 1.20 | 1.10 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 08.08.2026Lvs Lipany0-5
- 30.05.2026Lvs Snina1-3
- 23.05.2026Lvs Humenné0-6
- 17.05.2026Lvs Slovan Sabinov0-1
- 09.05.2026Wvs Raslavice2-1
- 02.05.2026Lvs Spartak Medzev1-2
- 26.04.2026Wvs Košice II2-1
- 18.04.2026Wvs Spišské Podhradie6-2
- 11.04.2026Lvs Lokomotíva Košice0-1
- 04.04.2026Lvs Lipany1-2
- 08.08.2026Lvs Snina0-1
- 30.05.2026Dvs Lokomotíva Košice1-1
- 23.05.2026Dvs Lipany0-0
- 16.05.2026Wvs Raslavice2-1
- 09.05.2026Wvs MSK Tesla Stropkov3-0
- 02.05.2026Lvs Spišská Nová Ves0-3
- 25.04.2026Wvs Vranov nad Topľou2-0
- 19.04.2026Dvs Snina1-1
- 11.04.2026Lvs Humenné1-3
- 04.04.2026Wvs Slovan Sabinov4-1
Progi bramkowe
| Kežmarok | Poprad | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
| Kežmarok | Poprad | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
| Kežmarok | Poprad | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Kežmarok | Poprad | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 35% (14/40) | 30% (6/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 75% (15/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 80% (16/20) | 100% (20/20) |
Przykładowy układ tabeli — Słowacja, realne dane wkrótce.

