Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Poprad
Streaki - Poprad
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Poprad — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Poprad — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Poprad — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Poprad — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Poprad — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Poprad — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Slovan Sabinov
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Slovan Sabinov — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Slovan Sabinov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Slovan Sabinov — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Slovan Sabinov — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Poprad
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Poprad — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Poprad — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Poprad — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Poprad — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Poprad — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Poprad — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Poprad — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Slovan Sabinov
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Slovan Sabinov — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Slovan Sabinov — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Slovan Sabinov — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Slovan Sabinov — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Slovan Sabinov — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Poprad jest o 300% lepsza niż Slovan Sabinov pod względem odsetku wygranych meczów.
| Poprad | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 60% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.80 | 2.65 |
Strzelone | 1.60 | 2.00 | 1.80 |
Stracone | 0.90 | 0.80 | 0.85 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 50% | 45% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
| Slovan Sabinov | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 20% | 15% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 3.00 | 2.50 |
Strzelone | 0.60 | 0.70 | 0.65 |
Stracone | 1.40 | 2.30 | 1.85 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 50% | 50% | 50% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Wvs Vranov nad Topľou3-0
- 22.08.2026Wvs Lokomotíva Košice2-1
- 15.08.2026Wvs Kežmarok2-0
- 08.08.2026Lvs Snina0-1
- 30.05.2026Dvs Lokomotíva Košice1-1
- 23.05.2026Dvs Lipany0-0
- 16.05.2026Wvs Raslavice2-1
- 09.05.2026Wvs MSK Tesla Stropkov3-0
- 02.05.2026Lvs Spišská Nová Ves0-3
- 25.04.2026Wvs Vranov nad Topľou2-0
- 29.08.2026Lvs Lipany0-2
- 23.08.2026Lvs MSK Tesla Stropkov0-3
- 15.08.2026Lvs Spišská Nová Ves0-1
- 08.08.2026Wvs Stará Ľubovňa3-2
- 30.05.2026Lvs Humenné0-8
- 23.05.2026Dvs Raslavice2-2
- 17.05.2026Wvs Kežmarok1-0
- 09.05.2026Lvs Spartak Medzev1-3
- 02.05.2026Dvs Košice II1-1
- 26.04.2026Wvs Spišské Podhradie1-0
Progi bramkowe
| Poprad | Slovan Sabinov | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
| Poprad | Slovan Sabinov | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
| Poprad | Slovan Sabinov | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Poprad | Slovan Sabinov | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 15% (3/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 35% (7/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Przykładowy układ tabeli — Słowacja, realne dane wkrótce.

