Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
9 spotkań — z perspektywy Spišská Nová Ves
Streaki - Spišská Nová Ves
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Spišská Nová Ves — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Spišská Nová Ves — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Spišská Nová Ves — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Spišská Nová Ves — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- Spišská Nová Ves — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Spišská Nová Ves — wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Spišská Nová Ves — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Spišská Nová Ves — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Spišská Nová Ves — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
Streaki - MSK Tesla Stropkov
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- MSK Tesla Stropkov — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- MSK Tesla Stropkov — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- MSK Tesla Stropkov — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- MSK Tesla Stropkov — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- MSK Tesla Stropkov — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- MSK Tesla Stropkov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- MSK Tesla Stropkov — jest niepokonany (14/20, 70%)
Serie - Spišská Nová Ves
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Spišská Nová Ves — jest niepokonany w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Spišská Nová Ves — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
Serie - MSK Tesla Stropkov
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 MSK Tesla Stropkov — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 MSK Tesla Stropkov — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 MSK Tesla Stropkov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 MSK Tesla Stropkov — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Spišská Nová Ves jest o 50% lepsza niż MSK Tesla Stropkov pod względem odsetku wygranych meczów.
| Spišská Nová Ves | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 70% | 75% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 2.50 | 2.95 |
Strzelone | 2.60 | 1.90 | 2.25 |
Stracone | 0.80 | 0.60 | 0.70 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 60% | 55% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
| MSK Tesla Stropkov | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 3.10 | 2.90 |
Strzelone | 1.90 | 1.60 | 1.75 |
Stracone | 0.80 | 1.50 | 1.15 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Dvs Stará Ľubovňa2-2
- 22.08.2026Wvs Slávia TU Košice2-1
- 15.08.2026Wvs Slovan Sabinov1-0
- 08.08.2026Wvs Vranov nad Topľou2-0
- 30.05.2026Wvs Košice II2-0
- 23.05.2026Dvs Spišské Podhradie2-2
- 16.05.2026Wvs Lokomotíva Košice3-0
- 09.05.2026Wvs Lipany2-0
- 02.05.2026Wvs Poprad3-0
- 26.04.2026Wvs MSK Tesla Stropkov2-0
- 30.08.2026Lvs Slávia TU Košice1-2
- 23.08.2026Wvs Slovan Sabinov3-0
- 15.08.2026Wvs Vranov nad Topľou3-2
- 09.08.2026Dvs Lokomotíva Košice1-1
- 30.05.2026Wvs Spišské Podhradie6-1
- 23.05.2026Dvs Lokomotíva Košice0-0
- 17.05.2026Lvs Lipany0-2
- 09.05.2026Lvs Poprad0-3
- 02.05.2026Dvs Raslavice0-0
- 26.04.2026Lvs Spišská Nová Ves0-2
Progi bramkowe
| Spišská Nová Ves | MSK Tesla Stropkov | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| Spišská Nová Ves | MSK Tesla Stropkov | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| Spišská Nová Ves | MSK Tesla Stropkov | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Spišská Nová Ves | MSK Tesla Stropkov | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 38% (15/40) | 35% (7/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 95% (19/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Przykładowy układ tabeli — Słowacja, realne dane wkrótce.

