Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Mangasport
Streaki - Mangasport
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Mangasport — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Mangasport — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/9, 89%)
- Mangasport — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- Mangasport — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Mangasport — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Mangasport — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/9, 78%)
- Mangasport — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/9, 78%)
- Mangasport — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/19, 74%)
Streaki - Vautour Club
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Vautour Club — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
- Vautour Club — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
- Vautour Club — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Vautour Club — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Vautour Club — jest niepokonany w 2. połowie (16/19, 84%)
Serie - Mangasport
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Mangasport — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mangasport — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Vautour Club
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Vautour Club — wygrywa w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Vautour Club — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Vautour Club — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Vautour Club — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Vautour Club — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Vautour Club — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Mangasport jest o 36% lepsza niż Vautour Club pod względem odsetku wygranych meczów.
| Mangasport | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 70% | 75% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 2.40 | 2.80 |
Strzelone | 2.30 | 1.70 | 2.00 |
Stracone | 0.90 | 0.70 | 0.80 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 50% | 50% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
| Vautour Club | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 50% | 55% |
Śr. goli/mecz | 1.60 | 2.70 | 2.15 |
Strzelone | 1.10 | 1.60 | 1.35 |
Stracone | 0.50 | 1.10 | 0.80 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 27.06.2026Lvs US Oyem0-1
- 20.06.2026Wvs Lozo2-1
- 13.06.2026Lvs Ogooue FC1-2
- 10.06.2026Wvs Bouenguidi3-2
- 06.06.2026Wvs Pélican2-1
- 02.06.2026Lvs Bitam1-2
- 30.05.2026Wvs Cercle Mbéri3-0
- 26.05.2026Wvs Oyem AC4-3
- 23.05.2026Wvs FC 1051-0
- 19.05.2026Wvs Dikaki5-0
- 27.06.2026Wvs Stade Migoveen2-1
- 24.06.2026Wvs Bitam2-0
- 20.06.2026Wvs Stade Mandji2-1
- 14.06.2026Wvs Dikaki1-0
- 10.06.2026Wvs US Oyem2-1
- 06.06.2026Lvs Lozo0-1
- 02.06.2026Dvs Ogooue FC1-1
- 30.05.2026Dvs Bouenguidi1-1
- 27.05.2026Wvs Pélican1-0
- 24.05.2026Dvs Bitam2-2
Progi bramkowe
| Mangasport | Vautour Club | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 68% (13/19) | 58% (11/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 68% (13/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 68% (13/19) | 63% (12/19) |
| Mangasport | Vautour Club | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 78% (7/9) | 67% (6/9) |
Over 1.5 | 56% (5/9) | 33% (3/9) |
Over 2.5 | 22% (2/9) | 22% (2/9) |
Over 3.5 | 11% (1/9) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 22% (2/9) | 44% (4/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 68% (13/19) | 58% (11/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 68% (13/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 68% (13/19) | 63% (12/19) |
| Mangasport | Vautour Club | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 67% (6/9) | 78% (7/9) |
Over 1.5 | 56% (5/9) | 56% (5/9) |
Over 2.5 | 33% (3/9) | 11% (1/9) |
Over 3.5 | 11% (1/9) | 11% (1/9) |
Nie strzelił | 22% (2/9) | 44% (4/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 68% (13/19) | 58% (11/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 68% (13/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 68% (13/19) | 63% (12/19) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Mangasport | Vautour Club | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 30% (6/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 30% (6/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Przykładowy układ tabeli — Gabon, realne dane wkrótce.

