Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Capital Brasilia
Streaki - Capital Brasilia
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Capital Brasilia — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Capital Brasilia — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Capital Brasilia — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Capital Brasilia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Capital Brasilia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Capital Brasilia — powyżej 19.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
- Capital Brasilia — poniżej 39.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
- Capital Brasilia — powyżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
- Capital Brasilia — poniżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
- Capital Brasilia — poniżej 3.5 kartek (2/2, 100%)
- Capital Brasilia — poniżej 3.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- Capital Brasilia — powyżej 7.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Capital Brasilia — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Capital Brasilia — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
- Capital Brasilia — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Streaki - Nacional AM
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Nacional AM — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Nacional AM — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Nacional AM — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Nacional AM — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Nacional AM — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Nacional AM — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Nacional AM — powyżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Nacional AM — poniżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Nacional AM — powyżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
- Nacional AM — poniżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
- Nacional AM — powyżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Nacional AM — poniżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Nacional AM — jest niepokonany (15/20, 75%)
Serie - Capital Brasilia
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Capital Brasilia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Serie - Nacional AM
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Nacional AM — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Nacional AM — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Nacional AM — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Nacional AM — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Nacional AM — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Nacional AM — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Nacional AM — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Nacional AM — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Nacional AM — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Nacional AM jest o 33% lepsza niż Capital Brasilia pod względem odsetku wygranych meczów.
| Capital Brasilia | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 2.40 | 2.25 |
Strzelone | 1.60 | 1.30 | 1.45 |
Stracone | 0.50 | 1.10 | 0.80 |
BTTS % | 30% | 70% | 50% |
Czyste konto % | 60% | 10% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
| Nacional AM | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 50% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.30 | 2.35 |
Strzelone | 1.70 | 1.00 | 1.35 |
Stracone | 0.70 | 1.30 | 1.00 |
BTTS % | 40% | 20% | 30% |
Czyste konto % | 50% | 50% | 50% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 04.07.2026Lvs Nacional AM0-1
- 27.06.2026Wvs Aparecidense4-0
- 20.06.2026Dvs Aparecidense1-1
- 07.06.2026Wvs União Rondonópolis2-0
- 30.05.2026Wvs CEOV Operário5-1
- 23.05.2026Dvs Goiatuba EC1-1
- 16.05.2026Wvs Ceilândia2-1
- 09.05.2026Wvs Mixto1-0
- 02.05.2026Dvs Mixto1-1
- 25.04.2026Wvs Ceilândia2-1
- 04.07.2026Wvs Capital Brasilia1-0
- 28.06.2026Dvs Araguaína0-0
- 21.06.2026Wvs Araguaína1-0
- 14.06.2026Wvs Monte Roraima3-1
- 31.05.2026Dvs Manaus FC1-1
- 23.05.2026Wvs GAS1-0
- 16.05.2026Lvs Manauara0-1
- 10.05.2026Wvs Sao Raimundo2-0
- 03.05.2026Dvs Sao Raimundo0-0
- 25.04.2026Lvs Manauara2-4
Progi bramkowe
| Capital Brasilia | Nacional AM | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 85% (17/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
| Capital Brasilia | Nacional AM | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 85% (17/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
| Capital Brasilia | Nacional AM | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 85% (17/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Capital Brasilia | Nacional AM | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 11.00 (1/40) | 11.00 (1/20) | — |
Over 6.5 Corners | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 7.5 Corners | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 8.5 Corners | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 9.5 Corners | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 10.5 Corners | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 11.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 12.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 13.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 14.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Capital Brasilia | Nacional AM | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 8.00 | 8.00 | — |
More Corners Than Opponent | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 2.5 Corners Earned | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 3.5 Corners Earned | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 4.5 Corners Earned | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 5.5 Corners Earned | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 6.5 Corners Earned | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 7.5 Corners Earned | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Corners Earned | 8 | 8 | — |
| Ogółem | Capital Brasilia | Nacional AM | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.00 | 3.00 | — |
More Corners Than Opponent | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 2.5 Corners Against | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 3.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 4.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 5.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 6.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Corners Against | 3 | 3 | — |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Nacional AM notuje o 100% wyższy wynik niż Capital Brasilia pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Capital Brasilia | Nacional AM | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 2.67 (3/3) | 2.00 (2/2) | 4.00 (1/1) |
Over 0.5 Cards | 100% (3/3) | 100% (2/2) | 100% (1/1) |
Over 1.5 Cards | 67% (2/3) | 50% (1/2) | 100% (1/1) |
Over 2.5 Cards | 67% (2/3) | 50% (1/2) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Cards | 33% (1/3) | 0% (0/2) | 100% (1/1) |
Over 4.5 Cards | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Over 5.5 Cards | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Total Cards | 8 | 4 | 4 |
Highest in a Match | 4 | 3 | 4 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 4 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Capital Brasilia | Nacional AM | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 65% (26/40) | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.

