Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Iguatu
Streaki - Iguatu
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Iguatu — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Iguatu — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Iguatu — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Iguatu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Iguatu — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Iguatu — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Maguary PE
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Maguary PE — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/7, 100%)
- Maguary PE — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (6/7, 86%)
- Maguary PE — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (6/7, 86%)
- Maguary PE — remisuje 1. połowę na wyjeździe (6/7, 86%)
- Maguary PE — nie strzela gola na wyjeździe (5/7, 71%)
- Maguary PE — poniżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (5/7, 71%)
- Maguary PE — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (5/7, 71%)
- Maguary PE — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (5/7, 71%)
- Maguary PE — powyżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Maguary PE — poniżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Maguary PE — powyżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
- Maguary PE — poniżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
- Maguary PE — powyżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Maguary PE — poniżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
Serie - Iguatu
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Iguatu — jest niepokonany w 16 meczach z rzędu
- 🔥 Iguatu — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Iguatu — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Iguatu — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Iguatu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
Serie - Maguary PE
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Iguatu jest o 52% lepsza niż Maguary PE pod względem odsetku wygranych meczów.
| Iguatu | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.20 | 2.20 |
Strzelone | 1.40 | 1.20 | 1.30 |
Stracone | 0.80 | 1.00 | 0.90 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
| Maguary PE | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 63% | 0% | 33% |
Śr. goli/mecz | 2.13 | 1.71 | 1.93 |
Strzelone | 1.50 | 0.57 | 1.07 |
Stracone | 0.63 | 1.14 | 0.87 |
BTTS % | 13% | 29% | 20% |
Czyste konto % | 75% | 29% | 53% |
Nie strzelił % | 25% | 71% | 47% |
Ostatnie 10 meczów
- 04.07.2026Wvs Maguary PE3-2
- 27.06.2026Dvs Tuna Luso1-1
- 21.06.2026Wvs Tuna Luso2-1
- 07.06.2026Wvs Sampaio Correa1-0
- 30.05.2026Dvs Parnahyba2-2
- 23.05.2026Dvs IAPE1-1
- 16.05.2026Dvs Maracanã1-1
- 10.05.2026Wvs Moto Club3-1
- 02.05.2026Dvs Moto Club0-0
- 25.04.2026Wvs Maracanã1-0
- 04.07.2026Lvs Iguatu2-3
- 27.06.2026Lvs Piauí0-1
- 21.06.2026Wvs Piauí2-0
- 14.06.2026Lvs ABC0-1
- 01.06.2026Wvs Sousa2-0
- 25.05.2026Dvs Laguna1-1
- 17.05.2026Dvs Central SC0-0
- 10.05.2026Dvs America-RN0-0
- 03.05.2026Dvs America-RN0-0
- 26.04.2026Lvs Central SC0-2
Progi bramkowe
| Iguatu | Maguary PE | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 71% (5/7) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 29% (2/7) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 14% (1/7) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 14% (1/7) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 71% (5/7) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 53% (8/15) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 53% (8/15) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 53% (8/15) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (9/15) |
| Iguatu | Maguary PE | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 29% (2/7) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 14% (1/7) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 14% (1/7) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 14% (1/7) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 86% (6/7) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 53% (8/15) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 53% (8/15) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 53% (8/15) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (9/15) |
| Iguatu | Maguary PE | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 71% (5/7) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 14% (1/7) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 14% (1/7) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/7) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 71% (5/7) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 53% (8/15) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 53% (8/15) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 53% (8/15) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (9/15) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Iguatu | Maguary PE | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.00 (1/1) | — | 4.00 (1/1) |
Over 0.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 1.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 2.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 3.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 4.5 Cards | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 5.5 Cards | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Total Cards | 4 | — | 4 |
Highest in a Match | 4 | — | 4 |
Lowest in a Match | 4 | — | 4 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Iguatu | Maguary PE | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 14% (5/35) | 10% (2/20) | 20% (3/15) |
Under 1.5 | 40% (14/35) | 35% (7/20) | 47% (7/15) |
Under 2.5 | 71% (25/35) | 65% (13/20) | 80% (12/15) |
Under 3.5 | 83% (29/35) | 80% (16/20) | 87% (13/15) |
Under 4.5 | 89% (31/35) | 90% (18/20) | 87% (13/15) |
Under 5.5 | 97% (34/35) | 100% (20/20) | 93% (14/15) |
Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.

