Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Fernando De La Mora
Streaki - Fernando De La Mora
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Fernando De La Mora — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Fernando De La Mora — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Fernando De La Mora — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Fernando De La Mora — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Streaki - 3 de Noviembre
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- 3 de Noviembre — przegrywa na wyjeździe (5/5, 100%)
- 3 de Noviembre — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (5/5, 100%)
- 3 de Noviembre — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (5/5, 100%)
- 3 de Noviembre — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (4/5, 80%)
- 3 de Noviembre — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (4/5, 80%)
- 3 de Noviembre — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (9/12, 75%)
Serie - Fernando De La Mora
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Fernando De La Mora — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Fernando De La Mora — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Fernando De La Mora — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Fernando De La Mora — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Fernando De La Mora — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Fernando De La Mora — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - 3 de Noviembre
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 3 de Noviembre — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 3 de Noviembre — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 3 de Noviembre — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 3 de Noviembre — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 3 de Noviembre — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 3 de Noviembre — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Fernando De La Mora | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 40% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.60 | 2.80 | 2.20 |
Strzelone | 0.40 | 1.30 | 0.85 |
Stracone | 1.20 | 1.50 | 1.35 |
BTTS % | 20% | 60% | 40% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 60% | 20% | 40% |
| 3 de Noviembre | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 0% | 0% | 0% |
Śr. goli/mecz | 2.43 | 2.20 | 2.33 |
Strzelone | 1.14 | 0.40 | 0.83 |
Stracone | 1.29 | 1.80 | 1.50 |
BTTS % | 86% | 40% | 67% |
Czyste konto % | 14% | 0% | 8% |
Nie strzelił % | 14% | 60% | 33% |
Ostatnie 10 meczów
- 27.06.2026Wvs General Caballero3-2
- 06.06.2026Lvs Guairena FC1-3
- 30.05.2026Lvs Resistencia1-3
- 24.05.2026Lvs SOL DE America0-1
- 19.05.2026Lvs Deportivo Capiata1-2
- 14.05.2026Dvs Independiente F.b.c.1-1
- 09.05.2026Wvs Tacuary2-1
- 04.05.2026Wvs Atlético Tembetary1-0
- 26.04.2026Wvs Benjamín Aceval1-0
- 21.04.2026Lvs Sportivo Carapeguá0-1
- 28.06.2026Dvs Paraguari AC1-1
- 08.06.2026Lvs General Caballero2-3
- 01.06.2026Lvs Guairena FC1-2
- 24.05.2026Dvs Resistencia1-1
- 20.05.2026Lvs SOL DE America0-2
- 14.05.2026Dvs Deportivo Capiata0-0
- 09.05.2026Lvs Independiente F.b.c.0-2
- 02.05.2026Dvs Tacuary2-2
- 27.04.2026Lvs Atlético Tembetary0-1
- 19.04.2026Dvs Benjamín Aceval1-1
Progi bramkowe
| Fernando De La Mora | 3 de Noviembre | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 80% (4/5) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (2/5) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/5) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (3/5) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 83% (10/12) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 83% (10/12) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 58% (7/12) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (9/12) |
| Fernando De La Mora | 3 de Noviembre | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 100% (5/5) |
Over 1.5 | 0% (0/10) | 40% (2/5) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/5) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/5) |
Nie strzelił | 90% (9/10) | 80% (4/5) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 83% (10/12) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 83% (10/12) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 58% (7/12) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (9/12) |
| Fernando De La Mora | 3 de Noviembre | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (3/5) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 20% (1/5) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/5) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/5) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 80% (4/5) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 83% (10/12) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 83% (10/12) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 58% (7/12) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (9/12) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Fernando De La Mora | 3 de Noviembre | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 6% (2/32) | 5% (1/20) | 8% (1/12) |
Under 1.5 | 28% (9/32) | 35% (7/20) | 17% (2/12) |
Under 2.5 | 63% (20/32) | 60% (12/20) | 67% (8/12) |
Under 3.5 | 84% (27/32) | 85% (17/20) | 83% (10/12) |
Under 4.5 | 94% (30/32) | 95% (19/20) | 92% (11/12) |
Under 5.5 | 100% (32/32) | 100% (20/20) | 100% (12/12) |

