Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Hunters
Streaki - Hunters
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Hunters — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Hunters — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Hunters — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Hunters — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Hunters — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Hunters — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
Streaki - Scotland Mabvuku
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Scotland Mabvuku — jest niepokonany na wyjeździe (10/10, 100%)
- Scotland Mabvuku — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Scotland Mabvuku — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Scotland Mabvuku — zachowuje czyste konto na wyjeździe (8/10, 80%)
- Scotland Mabvuku — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Scotland Mabvuku — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Hunters
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Hunters — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Hunters — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
Serie - Scotland Mabvuku
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Scotland Mabvuku — wygrywa w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Scotland Mabvuku — jest niepokonany w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Scotland Mabvuku — zachowuje czyste konto w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Scotland Mabvuku — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Scotland Mabvuku — jest niepokonany w 1. połowie w 35 meczach z rzędu
- 🔥 Scotland Mabvuku — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Scotland Mabvuku jest o 300% lepsza niż Hunters pod względem odsetku wygranych meczów.
| Hunters | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 0% | 15% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 2.50 | 2.10 |
Strzelone | 1.00 | 0.70 | 0.85 |
Stracone | 0.70 | 1.80 | 1.25 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
| Scotland Mabvuku | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 70% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 1.80 | 1.90 |
Strzelone | 1.70 | 1.50 | 1.60 |
Stracone | 0.30 | 0.30 | 0.30 |
BTTS % | 20% | 20% | 20% |
Czyste konto % | 80% | 80% | 80% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 27.06.2026Dvs Platinum1-1
- 20.06.2026Wvs Simba Bhora2-1
- 13.06.2026Dvs MWOS0-0
- 10.06.2026Dvs Dynamos2-2
- 05.06.2026Wvs Bulawayo Chiefs3-1
- 31.05.2026Lvs Highlanders1-2
- 24.05.2026Dvs TelOne1-1
- 16.05.2026Lvs Agama0-1
- 13.05.2026Dvs Manica Diamonds1-1
- 09.05.2026Dvs Ngezi Platinum1-1
- 26.06.2026Wvs Manica Diamonds5-0
- 20.06.2026Wvs Ngezi Platinum2-0
- 14.06.2026Wvs Hardrock2-0
- 11.06.2026Wvs Triangle United3-0
- 06.06.2026Wvs Herentals2-0
- 31.05.2026Wvs CAPS United2-0
- 23.05.2026Wvs Chicken Inn2-0
- 16.05.2026Dvs Kariba0-0
- 13.05.2026Wvs Agama2-1
- 09.05.2026Dvs Platinum0-0
Progi bramkowe
| Hunters | Scotland Mabvuku | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
| Hunters | Scotland Mabvuku | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
| Hunters | Scotland Mabvuku | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Hunters | Scotland Mabvuku | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 65% (26/40) | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

