Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Stade Migoveen
Streaki - Stade Migoveen
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Stade Migoveen — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/9, 89%)
- Stade Migoveen — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Stade Migoveen — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Stade Migoveen — nie wygrywa 1. połowę (14/19, 74%)
Streaki - Dikaki
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Dikaki — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Dikaki — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Dikaki — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- Dikaki — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Dikaki — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Dikaki — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Dikaki — przegrywa 1. połowę (14/20, 70%)
- Dikaki — przegrywa 2. połowę (14/20, 70%)
Serie - Stade Migoveen
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Stade Migoveen — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Dikaki
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Dikaki — przegrywa w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Dikaki — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Dikaki — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Dikaki — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Dikaki — nie wygrywa 1. połowę w 24 meczach z rzędu
- 🔥 Dikaki — przegrywa 2. połowę w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Dikaki — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 17 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Stade Migoveen jest o 500% lepsza niż Dikaki pod względem odsetku wygranych meczów.
| Stade Migoveen | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 2.50 | 2.25 |
Strzelone | 1.00 | 0.90 | 0.95 |
Stracone | 1.00 | 1.60 | 1.30 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
| Dikaki | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 0% | 10% | 5% |
Śr. goli/mecz | 4.20 | 3.30 | 3.75 |
Strzelone | 0.60 | 0.90 | 0.75 |
Stracone | 3.60 | 2.40 | 3.00 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 0% | 0% | 0% |
Nie strzelił % | 60% | 40% | 50% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.06.2026Wvs Stade Mandji2-0
- 27.06.2026Lvs Vautour Club1-2
- 20.06.2026Lvs US Oyem0-1
- 13.06.2026Lvs Lozo0-1
- 09.06.2026Wvs Ogooue FC2-1
- 06.06.2026Dvs Bouenguidi0-0
- 03.06.2026Dvs Pélican2-2
- 30.05.2026Dvs Bitam1-1
- 26.05.2026Dvs Cercle Mbéri0-0
- 23.05.2026Dvs Oyem AC0-0
- 30.06.2026Lvs Pélican0-7
- 27.06.2026Lvs Stade Mandji1-3
- 21.06.2026Lvs Bitam1-2
- 14.06.2026Lvs Vautour Club0-1
- 10.06.2026Lvs Cercle Mbéri1-4
- 06.06.2026Lvs US Oyem0-2
- 03.06.2026Lvs Oyem AC0-5
- 30.05.2026Lvs Lozo1-6
- 27.05.2026Lvs FC 1050-2
- 23.05.2026Lvs Ogooue FC1-3
Progi bramkowe
| Stade Migoveen | Dikaki | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 58% (11/19) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 37% (7/19) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 53% (10/19) | 90% (18/20) |
| Stade Migoveen | Dikaki | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 44% (4/9) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 11% (1/9) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/9) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/9) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 67% (6/9) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 58% (11/19) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 37% (7/19) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 53% (10/19) | 90% (18/20) |
| Stade Migoveen | Dikaki | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 67% (6/9) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 56% (5/9) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 33% (3/9) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/9) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 56% (5/9) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 58% (11/19) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 37% (7/19) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 53% (10/19) | 90% (18/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Stade Migoveen | Dikaki | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 15% (3/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 40% (8/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 60% (12/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 57% (23/40) | 75% (15/20) | 40% (8/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |
Przykładowy układ tabeli — Gabon, realne dane wkrótce.

