Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Naprzód
Streaki - Naprzód
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Naprzód — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Naprzód — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Naprzód — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Naprzód — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Naprzód — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Naprzód — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Streaki - Chełmianka Chełm
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Chełmianka Chełm — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Chełmianka Chełm — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- Chełmianka Chełm — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Chełmianka Chełm — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Chełmianka Chełm — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Chełmianka Chełm — wygrywa (15/20, 75%)
- Chełmianka Chełm — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Naprzód
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Naprzód — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Naprzód — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Naprzód — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Naprzód — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
Serie - Chełmianka Chełm
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Chełmianka Chełm — wygrywa w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Chełmianka Chełm — jest niepokonany w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Chełmianka Chełm — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Chełmianka Chełm — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Chełmianka Chełm — jest niepokonany w 1. połowie w 24 meczach z rzędu
- 🔥 Chełmianka Chełm — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Chełmianka Chełm — jest niepokonany w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Chełmianka Chełm jest o 88% lepsza niż Naprzód pod względem odsetku wygranych meczów.
| Naprzód | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 20% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 3.00 | 3.10 |
Strzelone | 2.00 | 0.90 | 1.45 |
Stracone | 1.20 | 2.10 | 1.65 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
| Chełmianka Chełm | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 90% | 60% | 75% |
Śr. goli/mecz | 3.70 | 2.30 | 3.00 |
Strzelone | 2.90 | 1.70 | 2.30 |
Stracone | 0.80 | 0.60 | 0.70 |
BTTS % | 70% | 30% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 60% | 45% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 19.08.2026Lvs Moravia Morawica2-4
- 15.08.2026Wvs Pogoń-Sokół Lubaczów2-1
- 08.08.2026Lvs Wiślanie Jaśkowice0-2
- 01.08.2026Wvs Korona Kielce II5-4
- 30.05.2026Lvs Stal Kraśnik0-3
- 23.05.2026Lvs Chełmianka Chełm0-2
- 16.05.2026Wvs Świdniczanka Świdnik3-1
- 13.05.2026Lvs Wiślanie Jaśkowice0-1
- 09.05.2026Lvs Sokół Kolb.0-1
- 01.05.2026Lvs Star Starachowice1-2
- 19.08.2026Wvs Wisłoka Dębica2-1
- 15.08.2026Wvs Moravia Morawica3-0
- 08.08.2026Wvs Sokół Kolb.2-0
- 01.08.2026Wvs Pogoń-Sokół Lubaczów1-0
- 30.05.2026Wvs Wisłoka Dębica2-1
- 23.05.2026Wvs Naprzód2-0
- 17.05.2026Dvs Cracovia Kraków II3-3
- 13.05.2026Wvs KSZO 19291-0
- 09.05.2026Wvs Star Starachowice5-2
- 01.05.2026Dvs Wiślanie Jaśkowice0-0
Progi bramkowe
| Naprzód | Chełmianka Chełm | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Naprzód | Chełmianka Chełm | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Naprzód | Chełmianka Chełm | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Naprzód | Chełmianka Chełm | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 30% (6/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |

