Football Stats
Herb Siarka Tarnobrzeg
Siarka TarnobrzegŚr. pkt/mecz 0.90
Poland / III Liga - Group 429 sierpnia 2026 16:00
Herb Wisłoka Dębica
Wisłoka DębicaŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Siarka Tarnobrzeg

Streaki - Siarka Tarnobrzeg

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Siarka Tarnobrzeg — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Siarka Tarnobrzeg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Siarka Tarnobrzeg — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Siarka Tarnobrzeg — przegrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Siarka Tarnobrzeg — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Siarka Tarnobrzeg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Wisłoka Dębica

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Wisłoka Dębica — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Wisłoka Dębica — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Wisłoka Dębica — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Wisłoka Dębica — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Wisłoka Dębica — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wisłoka Dębica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wisłoka Dębica — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)

Serie - Siarka Tarnobrzeg

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Siarka Tarnobrzeg — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Siarka Tarnobrzeg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Siarka Tarnobrzeg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu

Serie - Wisłoka Dębica

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Wisłoka Dębica — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisłoka Dębica — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisłoka Dębica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisłoka Dębica — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg10Herb Wisłoka DębicaWisłoka Dębica
04.04Herb Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg00Herb Wisłoka DębicaWisłoka Dębica
13.09Herb Wisłoka DębicaWisłoka Dębica02Herb Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg
24.05Herb Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg31Herb Wisłoka DębicaWisłoka Dębica
02.11Herb Wisłoka DębicaWisłoka Dębica20Herb Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg
18.05Herb Wisłoka DębicaWisłoka Dębica21Herb Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg
28.10Herb Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg30Herb Wisłoka DębicaWisłoka Dębica
20.11Herb Wisłoka DębicaWisłoka Dębica00Herb Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg
08.08Herb Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg30Herb Wisłoka DębicaWisłoka Dębica
27.02Herb Wisłoka DębicaWisłoka Dębica41Herb Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wisłoka Dębica jest o 100% lepsza niż Siarka Tarnobrzeg pod względem odsetku wygranych meczów.

Siarka TarnobrzegDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
3.70
2.50
3.10
Strzelone
1.80
1.10
1.45
Stracone
1.90
1.40
1.65
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Wisłoka DębicaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.10
2.50
2.30
Strzelone
1.20
1.00
1.10
Stracone
0.90
1.50
1.20
BTTS %
30%
70%
50%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
30%
30%
30%

Ostatnie 10 meczów

Siarka Tarnobrzeg jest o +80% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Siarka Tarnobrzeg u siebie
1.00 gola/mecz
Wisłoka Dębica na wyjeździe

Progi bramkowe

Siarka TarnobrzegWisłoka Dębica
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 3.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSiarka TarnobrzegWisłoka Dębica
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Under 2.5
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Under 3.5
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Under 4.5
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
III Liga - Group 4 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2KSZO 19296420142.33
4Czarni Połaniec6402122.00
6Jarosław6312101.67
10Wisłoka Dębica621371.17
11Naprzód621371.17
12Hetman Zamosc613261.00
13Sokół Kolb.613261.00
14Moravia Morawica620461.00
15Busko-Zdroj612350.83
17Korona Kielce II611440.67