Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Czarni Połaniec
Streaki - Czarni Połaniec
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Czarni Połaniec — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Czarni Połaniec — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Czarni Połaniec — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Czarni Połaniec — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Czarni Połaniec — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
Streaki - Pogoń-Sokół Lubaczów
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Pogoń-Sokół Lubaczów — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Pogoń-Sokół Lubaczów — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Pogoń-Sokół Lubaczów — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Pogoń-Sokół Lubaczów — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Pogoń-Sokół Lubaczów — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Pogoń-Sokół Lubaczów — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Czarni Połaniec
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Czarni Połaniec — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Pogoń-Sokół Lubaczów
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Pogoń-Sokół Lubaczów — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Pogoń-Sokół Lubaczów — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Czarni Połaniec jest o 71% lepsza niż Pogoń-Sokół Lubaczów pod względem odsetku wygranych meczów.
| Czarni Połaniec | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 60% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 3.10 | 2.80 |
Strzelone | 1.40 | 1.90 | 1.65 |
Stracone | 1.10 | 1.20 | 1.15 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
| Pogoń-Sokół Lubaczów | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 2.80 | 2.95 |
Strzelone | 1.80 | 1.20 | 1.50 |
Stracone | 1.30 | 1.60 | 1.45 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 28.08.2026Wvs Wiślanie Jaśkowice1-0
- 22.08.2026Wvs Korona Kielce II4-3
- 19.08.2026Lvs Star Starachowice0-2
- 15.08.2026Lvs Podlasie Biała Podlaska0-2
- 08.08.2026Wvs Siarka Tarnobrzeg1-0
- 02.08.2026Wvs KS Wieczysta Krakow II3-1
- 30.05.2026Lvs Avia Świdnik2-3
- 22.05.2026Lvs Korona Kielce II1-2
- 16.05.2026Wvs Star Starachowice2-1
- 13.05.2026Lvs Sokół Kolb.1-2
- 29.08.2026Wvs Hetman Zamosc4-2
- 23.08.2026Lvs KSZO 19290-1
- 19.08.2026Dvs Wisła Kraków II1-1
- 15.08.2026Lvs Naprzód1-2
- 08.08.2026Lvs Moravia Morawica0-2
- 01.08.2026Lvs Chełmianka Chełm0-1
- 29.05.2026Wvs Star Starachowice3-1
- 23.05.2026Lvs Wisła Kraków II1-3
- 16.05.2026Wvs Sparta KW4-0
- 13.05.2026Wvs Świdniczanka Świdnik3-0
Progi bramkowe
| Czarni Połaniec | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
| Czarni Połaniec | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
| Czarni Połaniec | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Czarni Połaniec | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 35% (7/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 75% (15/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |

