Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - KS Wieczysta Krakow II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- KS Wieczysta Krakow II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (3/3, 100%)
- KS Wieczysta Krakow II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (3/3, 100%)
- KS Wieczysta Krakow II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (3/3, 100%)
- KS Wieczysta Krakow II — nie wygrywa 1. połowę (5/7, 71%)
- KS Wieczysta Krakow II — jest niepokonany w 2. połowie (5/7, 71%)
Streaki - Siarka Tarnobrzeg
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Siarka Tarnobrzeg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Siarka Tarnobrzeg — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Siarka Tarnobrzeg — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Siarka Tarnobrzeg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Siarka Tarnobrzeg — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - KS Wieczysta Krakow II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 KS Wieczysta Krakow II — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 KS Wieczysta Krakow II — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Siarka Tarnobrzeg
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Siarka Tarnobrzeg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. KS Wieczysta Krakow II jest o 115% lepsza niż Siarka Tarnobrzeg pod względem odsetku wygranych meczów.
| KS Wieczysta Krakow II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 33% | 50% | 43% |
Śr. goli/mecz | 2.67 | 2.75 | 2.71 |
Strzelone | 1.33 | 1.50 | 1.43 |
Stracone | 1.33 | 1.25 | 1.29 |
BTTS % | 67% | 50% | 57% |
Czyste konto % | 33% | 25% | 29% |
Nie strzelił % | 0% | 25% | 14% |
| Siarka Tarnobrzeg | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 2.50 | 2.85 |
Strzelone | 1.30 | 1.10 | 1.20 |
Stracone | 1.90 | 1.40 | 1.65 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Lvs Chełmianka Chełm0-1
- 22.08.2026Wvs Wisłoka Dębica3-0
- 19.08.2026Dvs Sokół Kolb.1-1
- 15.08.2026Wvs Jarosław2-1
- 08.08.2026Lvs Busko-Zdroj1-3
- 02.08.2026Lvs Czarni Połaniec1-3
- 18.07.2026Wvs Wisła Kraków II2-0
- 01.09.2026Wvs Zaglebie Lubin3-2
- 29.08.2026Wvs Wisłoka Dębica1-0
- 23.08.2026Lvs Sokół Kolb.0-2
- 19.08.2026Lvs Jarosław1-3
- 15.08.2026Wvs Busko-Zdroj4-1
- 08.08.2026Lvs Czarni Połaniec0-1
- 02.08.2026Dvs Hetman Zamosc1-1
- 30.05.2026Lvs Cracovia Kraków II5-6
- 24.05.2026Lvs Sparta KW1-3
- 16.05.2026Lvs Wisła Kraków II1-2
Progi bramkowe
| KS Wieczysta Krakow II | Siarka Tarnobrzeg | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (3/3) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 100% (3/3) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 33% (1/3) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 33% (1/3) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 0% (0/3) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 71% (5/7) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 86% (6/7) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 29% (2/7) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 71% (5/7) | 65% (13/20) |
| KS Wieczysta Krakow II | Siarka Tarnobrzeg | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (3/3) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 0% (0/3) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/3) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/3) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 67% (2/3) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 71% (5/7) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 86% (6/7) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 29% (2/7) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 71% (5/7) | 65% (13/20) |
| KS Wieczysta Krakow II | Siarka Tarnobrzeg | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (3/3) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 33% (1/3) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 33% (1/3) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/3) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 0% (0/3) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 71% (5/7) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 86% (6/7) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 29% (2/7) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 71% (5/7) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | KS Wieczysta Krakow II | Siarka Tarnobrzeg | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 7% (2/27) | 0% (0/7) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 22% (6/27) | 14% (1/7) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 52% (14/27) | 43% (3/7) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 70% (19/27) | 71% (5/7) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 89% (24/27) | 100% (7/7) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 96% (26/27) | 100% (7/7) | 95% (19/20) |

