Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Jarosław
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Jarosław — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (4/4, 100%)
- Jarosław — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (4/4, 100%)
- Jarosław — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (4/4, 100%)
- Jarosław — jest niepokonany u siebie (3/4, 75%)
- Jarosław — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (3/4, 75%)
- Jarosław — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (3/4, 75%)
- Jarosław — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (3/4, 75%)
- Jarosław — obie drużyny strzelają (BTTS) (8/11, 73%)
- Jarosław — nie wygrywa 1. połowę (8/11, 73%)
Streaki - Pogoń-Sokół Lubaczów
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Pogoń-Sokół Lubaczów — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Pogoń-Sokół Lubaczów — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Pogoń-Sokół Lubaczów — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Pogoń-Sokół Lubaczów — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Pogoń-Sokół Lubaczów — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Pogoń-Sokół Lubaczów — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Jarosław
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Jarosław — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Jarosław — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Jarosław — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Jarosław — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Jarosław — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Jarosław — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Jarosław — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Pogoń-Sokół Lubaczów
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Pogoń-Sokół Lubaczów — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Pogoń-Sokół Lubaczów — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Jarosław | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 29% | 36% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 3.57 | 3.36 |
Strzelone | 2.00 | 1.71 | 1.82 |
Stracone | 1.00 | 1.86 | 1.55 |
BTTS % | 50% | 86% | 73% |
Czyste konto % | 50% | 0% | 18% |
Nie strzelił % | 0% | 14% | 9% |
| Pogoń-Sokół Lubaczów | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 2.80 | 2.95 |
Strzelone | 1.80 | 1.20 | 1.50 |
Stracone | 1.30 | 1.60 | 1.45 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Wvs Star Starachowice3-0
- 22.08.2026Wvs Podlasie Biała Podlaska2-0
- 19.08.2026Wvs Siarka Tarnobrzeg3-1
- 15.08.2026Lvs KS Wieczysta Krakow II1-2
- 08.08.2026Lvs Wisłoka Dębica1-3
- 01.08.2026Dvs Sokół Kolb.2-2
- 23.07.2026Lvs Puszcza Niepołomice1-2
- 17.07.2026Dvs Stal Mielec2-2
- 15.07.2026Wvs Czarni Połaniec4-1
- 26.01.2025Lvs Puszcza Niepołomice0-1
- 29.08.2026Wvs Hetman Zamosc4-2
- 23.08.2026Lvs KSZO 19290-1
- 19.08.2026Dvs Wisła Kraków II1-1
- 15.08.2026Lvs Naprzód1-2
- 08.08.2026Lvs Moravia Morawica0-2
- 01.08.2026Lvs Chełmianka Chełm0-1
- 29.05.2026Wvs Star Starachowice3-1
- 23.05.2026Lvs Wisła Kraków II1-3
- 16.05.2026Wvs Sparta KW4-0
- 13.05.2026Wvs Świdniczanka Świdnik3-0
Progi bramkowe
| Jarosław | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (4/4) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (4/4) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 75% (3/4) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 25% (1/4) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 0% (0/4) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (6/11) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 73% (8/11) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 36% (4/11) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 64% (7/11) | 85% (17/20) |
| Jarosław | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (4/4) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 50% (2/4) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 25% (1/4) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/4) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 0% (0/4) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (6/11) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 73% (8/11) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 36% (4/11) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 64% (7/11) | 85% (17/20) |
| Jarosław | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 75% (3/4) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (2/4) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 0% (0/4) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/4) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 25% (1/4) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (6/11) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 73% (8/11) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 36% (4/11) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 64% (7/11) | 85% (17/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Jarosław | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/31) | 0% (0/11) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 13% (4/31) | 9% (1/11) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 32% (10/31) | 18% (2/11) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 55% (17/31) | 45% (5/11) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 94% (29/31) | 91% (10/11) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 97% (30/31) | 100% (11/11) | 95% (19/20) |

