Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Busko-Zdroj
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Busko-Zdroj — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (5/5, 100%)
- Busko-Zdroj — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (5/5, 100%)
- Busko-Zdroj — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (4/5, 80%)
- Busko-Zdroj — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (4/5, 80%)
- Busko-Zdroj — obie drużyny strzelają (BTTS) (7/9, 78%)
Streaki - Wiślanie Jaśkowice
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Wiślanie Jaśkowice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
- Wiślanie Jaśkowice — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
- Wiślanie Jaśkowice — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Wiślanie Jaśkowice — nie wygrywa 1. połowę (14/19, 74%)
Serie - Busko-Zdroj
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Busko-Zdroj — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Busko-Zdroj — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Busko-Zdroj — przegrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Busko-Zdroj — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Wiślanie Jaśkowice
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Wiślanie Jaśkowice — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Wiślanie Jaśkowice — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wiślanie Jaśkowice jest o 59% lepsza niż Busko-Zdroj pod względem odsetku wygranych meczów.
| Busko-Zdroj | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 25% | 22% |
Śr. goli/mecz | 4.20 | 3.50 | 3.89 |
Strzelone | 1.60 | 1.50 | 1.56 |
Stracone | 2.60 | 2.00 | 2.33 |
BTTS % | 60% | 100% | 78% |
Czyste konto % | 0% | 0% | 0% |
Nie strzelił % | 40% | 0% | 22% |
| Wiślanie Jaśkowice | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 50% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 2.40 | 2.25 |
Strzelone | 0.80 | 1.10 | 0.95 |
Stracone | 1.30 | 1.30 | 1.30 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Lvs Korona Kielce II1-4
- 22.08.2026Dvs Star Starachowice1-1
- 19.08.2026Lvs Podlasie Biała Podlaska1-2
- 15.08.2026Lvs Siarka Tarnobrzeg1-4
- 08.08.2026Wvs KS Wieczysta Krakow II3-1
- 02.08.2026Dvs Wisłoka Dębica1-1
- 25.07.2026Wvs Nieciecza6-1
- 21.07.2026Lvs Nea Salamis0-4
- 18.07.2026Lvs Naprzód0-3
- 28.08.2026Lvs Czarni Połaniec0-1
- 22.08.2026Wvs Hetman Zamosc1-0
- 19.08.2026Dvs KSZO 19292-2
- 15.08.2026Wvs Wisła Kraków II2-1
- 08.08.2026Wvs Naprzód2-0
- 02.08.2026Wvs Moravia Morawica2-0
- 30.05.2026Lvs Korona Kielce II1-4
- 22.05.2026Lvs Sokół Kolb.0-2
- 16.05.2026Dvs Wisłoka Dębica2-2
- 13.05.2026Wvs Naprzód1-0
Progi bramkowe
| Busko-Zdroj | Wiślanie Jaśkowice | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (5/5) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (5/5) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 80% (4/5) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 60% (3/5) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (2/5) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 56% (5/9) | 63% (12/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 78% (7/9) | 79% (15/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 56% (5/9) | 53% (10/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 78% (7/9) | 68% (13/19) |
| Busko-Zdroj | Wiślanie Jaśkowice | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (5/5) | 78% (7/9) |
Over 1.5 | 60% (3/5) | 22% (2/9) |
Over 2.5 | 40% (2/5) | 22% (2/9) |
Over 3.5 | 20% (1/5) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 40% (2/5) | 56% (5/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 56% (5/9) | 63% (12/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 78% (7/9) | 79% (15/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 56% (5/9) | 53% (10/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 78% (7/9) | 68% (13/19) |
| Busko-Zdroj | Wiślanie Jaśkowice | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (4/5) | 89% (8/9) |
Over 1.5 | 60% (3/5) | 33% (3/9) |
Over 2.5 | 20% (1/5) | 11% (1/9) |
Over 3.5 | 20% (1/5) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 80% (4/5) | 56% (5/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 56% (5/9) | 63% (12/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 78% (7/9) | 79% (15/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 56% (5/9) | 53% (10/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 78% (7/9) | 68% (13/19) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Busko-Zdroj | Wiślanie Jaśkowice | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/29) | 0% (0/9) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 24% (7/29) | 0% (0/9) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 48% (14/29) | 22% (2/9) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 69% (20/29) | 44% (4/9) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 86% (25/29) | 67% (6/9) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 97% (28/29) | 89% (8/9) | 100% (20/20) |

