Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Pogoń-Sokół Lubaczów
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Pogoń-Sokół Lubaczów — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Pogoń-Sokół Lubaczów — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Pogoń-Sokół Lubaczów — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Pogoń-Sokół Lubaczów — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Pogoń-Sokół Lubaczów — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Pogoń-Sokół Lubaczów — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Streaki - Busko-Zdroj
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Busko-Zdroj — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (4/4, 100%)
- Busko-Zdroj — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (4/4, 100%)
- Busko-Zdroj — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (4/4, 100%)
- Busko-Zdroj — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (3/4, 75%)
- Busko-Zdroj — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (3/4, 75%)
- Busko-Zdroj — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (3/4, 75%)
- Busko-Zdroj — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (3/4, 75%)
Serie - Pogoń-Sokół Lubaczów
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Pogoń-Sokół Lubaczów — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Pogoń-Sokół Lubaczów — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Busko-Zdroj
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Busko-Zdroj — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Busko-Zdroj — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Busko-Zdroj — przegrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Busko-Zdroj — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Pogoń-Sokół Lubaczów jest o 59% lepsza niż Busko-Zdroj pod względem odsetku wygranych meczów.
| Pogoń-Sokół Lubaczów | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 2.80 | 2.95 |
Strzelone | 1.80 | 1.20 | 1.50 |
Stracone | 1.30 | 1.60 | 1.45 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
| Busko-Zdroj | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 25% | 22% |
Śr. goli/mecz | 4.20 | 3.50 | 3.89 |
Strzelone | 1.60 | 1.50 | 1.56 |
Stracone | 2.60 | 2.00 | 2.33 |
BTTS % | 60% | 100% | 78% |
Czyste konto % | 0% | 0% | 0% |
Nie strzelił % | 40% | 0% | 22% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Wvs Hetman Zamosc4-2
- 23.08.2026Lvs KSZO 19290-1
- 19.08.2026Dvs Wisła Kraków II1-1
- 15.08.2026Lvs Naprzód1-2
- 08.08.2026Lvs Moravia Morawica0-2
- 01.08.2026Lvs Chełmianka Chełm0-1
- 29.05.2026Wvs Star Starachowice3-1
- 23.05.2026Lvs Wisła Kraków II1-3
- 16.05.2026Wvs Sparta KW4-0
- 13.05.2026Wvs Świdniczanka Świdnik3-0
- 29.08.2026Lvs Korona Kielce II1-4
- 22.08.2026Dvs Star Starachowice1-1
- 19.08.2026Lvs Podlasie Biała Podlaska1-2
- 15.08.2026Lvs Siarka Tarnobrzeg1-4
- 08.08.2026Wvs KS Wieczysta Krakow II3-1
- 02.08.2026Dvs Wisłoka Dębica1-1
- 25.07.2026Wvs Nieciecza6-1
- 21.07.2026Lvs Nea Salamis0-4
- 18.07.2026Lvs Naprzód0-3
Progi bramkowe
| Pogoń-Sokół Lubaczów | Busko-Zdroj | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 75% (3/4) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 50% (2/4) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 0% (0/4) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 56% (5/9) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 78% (7/9) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 56% (5/9) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 78% (7/9) |
| Pogoń-Sokół Lubaczów | Busko-Zdroj | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 75% (3/4) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 25% (1/4) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 25% (1/4) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/4) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 25% (1/4) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 56% (5/9) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 78% (7/9) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 56% (5/9) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 78% (7/9) |
| Pogoń-Sokół Lubaczów | Busko-Zdroj | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (4/4) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 75% (3/4) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 50% (2/4) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/4) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (2/4) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 56% (5/9) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 78% (7/9) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 56% (5/9) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 78% (7/9) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Pogoń-Sokół Lubaczów | Busko-Zdroj | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/29) | 0% (0/20) | 0% (0/9) |
Under 1.5 | 10% (3/29) | 15% (3/20) | 0% (0/9) |
Under 2.5 | 34% (10/29) | 40% (8/20) | 22% (2/9) |
Under 3.5 | 55% (16/29) | 60% (12/20) | 44% (4/9) |
Under 4.5 | 86% (25/29) | 95% (19/20) | 67% (6/9) |
Under 5.5 | 93% (27/29) | 95% (19/20) | 89% (8/9) |

