Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
7 spotkań — z perspektywy Cardiff MET
Streaki - Cardiff MET
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Cardiff MET — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Cardiff MET — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Cardiff MET — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Cardiff MET — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Cardiff MET — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Cardiff MET — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Briton Ferry
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Briton Ferry — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Briton Ferry — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Briton Ferry — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Briton Ferry — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Briton Ferry — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
- Briton Ferry — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Cardiff MET
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Cardiff MET — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 15 meczach z rzędu
Serie - Briton Ferry
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Briton Ferry — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Briton Ferry — jest niepokonany w 1. połowie w 16 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Briton Ferry jest o 120% lepsza niż Cardiff MET pod względem odsetku wygranych meczów.
| Cardiff MET | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 2.20 | 2.70 |
Strzelone | 1.50 | 1.00 | 1.25 |
Stracone | 1.70 | 1.20 | 1.45 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
| Briton Ferry | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 50% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 1.90 | 2.30 |
Strzelone | 1.60 | 1.20 | 1.40 |
Stracone | 1.10 | 0.70 | 0.90 |
BTTS % | 60% | 40% | 50% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 21.08.2026Lvs The New Saints0-5
- 15.08.2026Lvs Barry Town0-1
- 07.08.2026Wvs Airbus UK2-0
- 01.08.2026Wvs Holywell6-1
- 18.04.2026Dvs Flint Town United2-2
- 03.04.2026Lvs Briton Ferry1-3
- 28.03.2026Wvs Bala Town2-1
- 20.03.2026Wvs llanelli AFC2-1
- 16.03.2026Lvs Briton Ferry0-2
- 13.03.2026Lvs Haverfordwest County AFC0-1
- 21.08.2026Wvs Flint Town United1-0
- 14.08.2026Lvs The New Saints0-1
- 07.08.2026Dvs Cambrian & Clydach1-1
- 31.07.2026Wvs Ammanford AFC2-1
- 18.04.2026Wvs Bala Town2-1
- 03.04.2026Wvs Cardiff MET3-1
- 28.03.2026Lvs Haverfordwest County AFC0-1
- 21.03.2026Dvs Flint Town United0-0
- 16.03.2026Wvs Cardiff MET2-0
- 13.03.2026Wvs llanelli AFC2-0
Progi bramkowe
| Cardiff MET | Briton Ferry | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| Cardiff MET | Briton Ferry | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| Cardiff MET | Briton Ferry | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Cardiff MET | Briton Ferry | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

