Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Ammanford AFC
Streaki - Ammanford AFC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ammanford AFC — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Ammanford AFC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Ammanford AFC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Ammanford AFC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Ammanford AFC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Ammanford AFC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Cardiff MET
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Cardiff MET — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Cardiff MET — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Cardiff MET — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Cardiff MET — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Cardiff MET — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Ammanford AFC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ammanford AFC — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Ammanford AFC — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ammanford AFC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Ammanford AFC — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ammanford AFC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Cardiff MET
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Cardiff MET — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 16 meczach z rzędu
- 🔥 Cardiff MET — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ammanford AFC jest o 52% lepsza niż Cardiff MET pod względem odsetku wygranych meczów.
| Ammanford AFC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 0% | 38% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.33 | 2.31 |
Strzelone | 1.30 | 0.67 | 1.15 |
Stracone | 1.00 | 1.67 | 1.15 |
BTTS % | 30% | 67% | 38% |
Czyste konto % | 50% | 0% | 38% |
Nie strzelił % | 40% | 33% | 38% |
| Cardiff MET | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 2.20 | 2.70 |
Strzelone | 1.60 | 1.00 | 1.30 |
Stracone | 1.60 | 1.20 | 1.40 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 28.08.2026Dvs Trefelin1-1
- 22.08.2026Lvs GAP Connah S Quay FC0-2
- 14.08.2026Lvs Airbus UK0-2
- 07.08.2026Dvs Colwyn Bay2-2
- 31.07.2026Lvs Briton Ferry1-2
- 03.04.2026Wvs Newport City4-0
- 24.03.2026Dvs Cambrian & Clydach0-0
- 20.03.2026Wvs Baglan Dragons1-0
- 06.03.2026Wvs Cardiff Draconians2-1
- 24.02.2026Wvs Aberystwyth Town2-1
- 28.08.2026Wvs Briton Ferry3-0
- 21.08.2026Lvs The New Saints0-5
- 15.08.2026Lvs Barry Town0-1
- 07.08.2026Wvs Airbus UK2-0
- 01.08.2026Wvs Holywell6-1
- 18.04.2026Dvs Flint Town United2-2
- 03.04.2026Lvs Briton Ferry1-3
- 28.03.2026Wvs Bala Town2-1
- 20.03.2026Wvs llanelli AFC2-1
- 16.03.2026Lvs Briton Ferry0-2
Progi bramkowe
| Ammanford AFC | Cardiff MET | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 77% (10/13) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (11/13) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 77% (10/13) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 77% (10/13) | 80% (16/20) |
| Ammanford AFC | Cardiff MET | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 77% (10/13) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (11/13) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 77% (10/13) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 77% (10/13) | 80% (16/20) |
| Ammanford AFC | Cardiff MET | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 77% (10/13) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (11/13) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 77% (10/13) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 77% (10/13) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Ammanford AFC | Cardiff MET | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 9% (3/33) | 15% (2/13) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 21% (7/33) | 23% (3/13) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 55% (18/33) | 54% (7/13) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 73% (24/33) | 77% (10/13) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 94% (31/33) | 100% (13/13) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 97% (32/33) | 100% (13/13) | 95% (19/20) |

