Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Ammanford AFC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ammanford AFC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (3/3, 100%)
- Ammanford AFC — przegrywa 1. połowę u siebie (3/3, 100%)
- Ammanford AFC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (3/3, 100%)
- Ammanford AFC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (3/3, 100%)
- Ammanford AFC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (3/3, 100%)
- Ammanford AFC — przegrywa 2. połowę (5/6, 83%)
Streaki - Caernarfon Town
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Caernarfon Town — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Caernarfon Town — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Caernarfon Town — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Caernarfon Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Caernarfon Town — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Caernarfon Town — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Caernarfon Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Ammanford AFC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ammanford AFC — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Ammanford AFC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Ammanford AFC — przegrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ammanford AFC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - Caernarfon Town
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Caernarfon Town — powyżej 1.5 gola w meczu w 17 meczach z rzędu
- 🔥 Caernarfon Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Caernarfon Town — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Ammanford AFC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 0% | 0% | 0% |
Śr. goli/mecz | 3.67 | 2.33 | 3.00 |
Strzelone | 0.67 | 0.67 | 0.67 |
Stracone | 3.00 | 1.67 | 2.33 |
BTTS % | 33% | 67% | 50% |
Czyste konto % | 0% | 0% | 0% |
Nie strzelił % | 67% | 33% | 50% |
| Caernarfon Town | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 50% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.70 | 2.90 | 3.30 |
Strzelone | 1.50 | 1.50 | 1.50 |
Stracone | 2.20 | 1.40 | 1.80 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 31.08.2026Lvs Cardiff MET0-5
- 28.08.2026Dvs Trefelin1-1
- 22.08.2026Lvs GAP Connah S Quay FC0-2
- 14.08.2026Lvs Airbus UK0-2
- 07.08.2026Dvs Colwyn Bay2-2
- 31.07.2026Lvs Briton Ferry1-2
- 31.08.2026Lvs The New Saints2-3
- 28.08.2026Wvs Holywell5-3
- 21.08.2026Wvs Trefelin2-0
- 15.08.2026Wvs Colwyn Bay3-0
- 07.08.2026Lvs Penybont1-2
- 02.08.2026Wvs GAP Connah S Quay FC2-1
- 16.07.2026Lvs FC Levadia Tallinn0-5
- 09.07.2026Lvs FC Levadia Tallinn0-5
- 18.04.2026Wvs Penybont2-0
- 03.04.2026Wvs Colwyn Bay2-0
Progi bramkowe
| Ammanford AFC | Caernarfon Town | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (3/3) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 100% (3/3) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 67% (2/3) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 67% (2/3) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 67% (2/3) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 100% (6/6) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 100% (6/6) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 83% (5/6) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 100% (6/6) | 70% (14/20) |
| Ammanford AFC | Caernarfon Town | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (3/3) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 67% (2/3) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/3) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/3) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 100% (3/3) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 100% (6/6) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 100% (6/6) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 83% (5/6) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 100% (6/6) | 70% (14/20) |
| Ammanford AFC | Caernarfon Town | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (3/3) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 67% (2/3) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 33% (1/3) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/3) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 67% (2/3) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 100% (6/6) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 100% (6/6) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 83% (5/6) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 100% (6/6) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Ammanford AFC | Caernarfon Town | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 4% (1/26) | 0% (0/6) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 8% (2/26) | 0% (0/6) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 38% (10/26) | 50% (3/6) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 65% (17/26) | 67% (4/6) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 77% (20/26) | 83% (5/6) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 92% (24/26) | 100% (6/6) | 90% (18/20) |

