Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Caernarfon Town
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Caernarfon Town — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Caernarfon Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Caernarfon Town — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Caernarfon Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Caernarfon Town — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Cambrian & Clydach
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Cambrian & Clydach — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (3/3, 100%)
- Cambrian & Clydach — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (3/3, 100%)
- Cambrian & Clydach — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (3/3, 100%)
- Cambrian & Clydach — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (3/3, 100%)
Serie - Caernarfon Town
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Caernarfon Town — powyżej 1.5 gola w meczu w 17 meczach z rzędu
- 🔥 Caernarfon Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Caernarfon Town — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - Cambrian & Clydach
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Cambrian & Clydach — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cambrian & Clydach — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cambrian & Clydach — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Cambrian & Clydach — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Caernarfon Town jest o 21% lepsza niż Cambrian & Clydach pod względem odsetku wygranych meczów.
| Caernarfon Town | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 50% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.70 | 2.90 | 3.30 |
Strzelone | 1.50 | 1.50 | 1.50 |
Stracone | 2.20 | 1.40 | 1.80 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
| Cambrian & Clydach | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 33% | 33% | 33% |
Śr. goli/mecz | 2.33 | 3.00 | 2.67 |
Strzelone | 1.33 | 1.33 | 1.33 |
Stracone | 1.00 | 1.67 | 1.33 |
BTTS % | 67% | 33% | 50% |
Czyste konto % | 33% | 33% | 33% |
Nie strzelił % | 0% | 33% | 17% |
Ostatnie 10 meczów
- 31.08.2026Lvs The New Saints2-3
- 28.08.2026Wvs Holywell5-3
- 21.08.2026Wvs Trefelin2-0
- 15.08.2026Wvs Colwyn Bay3-0
- 07.08.2026Lvs Penybont1-2
- 02.08.2026Wvs GAP Connah S Quay FC2-1
- 16.07.2026Lvs FC Levadia Tallinn0-5
- 09.07.2026Lvs FC Levadia Tallinn0-5
- 18.04.2026Wvs Penybont2-0
- 03.04.2026Wvs Colwyn Bay2-0
- 31.08.2026Dvs Penybont2-2
- 28.08.2026Lvs GAP Connah S Quay FC0-3
- 21.08.2026Wvs Haverfordwest County AFC3-0
- 14.08.2026Wvs Flint Town United1-0
- 07.08.2026Dvs Briton Ferry1-1
- 31.07.2026Lvs Barry Town1-2
Progi bramkowe
| Caernarfon Town | Cambrian & Clydach | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (3/3) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 100% (3/3) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 100% (3/3) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 0% (0/3) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 33% (1/3) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (3/6) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 50% (3/6) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 67% (4/6) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 100% (6/6) |
| Caernarfon Town | Cambrian & Clydach | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 33% (1/3) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 33% (1/3) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 0% (0/3) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/3) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 100% (3/3) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (3/6) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 50% (3/6) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 67% (4/6) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 100% (6/6) |
| Caernarfon Town | Cambrian & Clydach | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (3/3) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 67% (2/3) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 67% (2/3) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/3) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 33% (1/3) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (3/6) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 50% (3/6) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 67% (4/6) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 100% (6/6) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Caernarfon Town | Cambrian & Clydach | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 4% (1/26) | 5% (1/20) | 0% (0/6) |
Under 1.5 | 12% (3/26) | 10% (2/20) | 17% (1/6) |
Under 2.5 | 35% (9/26) | 35% (7/20) | 33% (2/6) |
Under 3.5 | 69% (18/26) | 65% (13/20) | 83% (5/6) |
Under 4.5 | 81% (21/26) | 75% (15/20) | 100% (6/6) |
Under 5.5 | 92% (24/26) | 90% (18/20) | 100% (6/6) |

