Football Stats
Herb Hluk
HlukŚr. pkt/mecz 0.33
Czechy / 4. liga - Divizie E8 sierpnia 2026 16:30
Herb Strání
StráníŚr. pkt/mecz 1.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Hluk

0W — Hluk0D1W — Strání

Streaki - Hluk

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hluk — przegrywa u siebie (2/2, 100%)
  • Hluk — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (2/2, 100%)
  • Hluk — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (2/2, 100%)
  • Hluk — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (2/2, 100%)
  • Hluk — przegrywa 1. połowę u siebie (2/2, 100%)
  • Hluk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (2/2, 100%)
  • Hluk — nie wygrywa 1. połowę u siebie (2/2, 100%)
  • Hluk — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (2/2, 100%)
  • Hluk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (2/2, 100%)

Streaki - Strání

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Strání — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Strání — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Strání — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Strání — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Strání — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Strání — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Strání — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Hluk

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Serie - Strání

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Strání — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
08.08Herb HlukHluk13Herb StráníStrání

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

HlukDomWyjazdOgółem
Win %
0%
0%
0%
Śr. goli/mecz
4.50
10.00
6.33
Strzelone
1.50
5.00
2.67
Stracone
3.00
5.00
3.67
BTTS %
100%
100%
100%
Czyste konto %
0%
0%
0%
Nie strzelił %
0%
0%
0%
StráníDomWyjazdOgółem
Win %
80%
30%
55%
Śr. goli/mecz
2.70
3.50
3.10
Strzelone
1.80
1.90
1.85
Stracone
0.90
1.60
1.25
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
10%
20%
15%

Ostatnie 10 meczów

Strání jest o +27% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Hluk u siebie
1.90 gola/mecz
Strání na wyjeździe

Progi bramkowe

HlukStrání
Over 0.5
100% (2/2)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (2/2)
90% (9/10)
Over 2.5
100% (2/2)
60% (6/10)
Over 3.5
100% (2/2)
40% (4/10)
Nie strzelił
0% (0/2)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (1/2)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
100% (2/2)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (1/2)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
50% (1/2)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHlukStrání
Under 0.5
0% (0/23)
0% (0/3)
0% (0/20)
Under 1.5
17% (4/23)
0% (0/3)
20% (4/20)
Under 2.5
35% (8/23)
0% (0/3)
40% (8/20)
Under 3.5
52% (12/23)
0% (0/3)
60% (12/20)
Under 4.5
83% (19/23)
33% (1/3)
90% (18/20)
Under 5.5
87% (20/23)
67% (2/3)
90% (18/20)
4. liga - Divizie E — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Kozlovice211042.00
2Strání211042.00
3Prostejov B110033.00
4Holešov110033.00
5SK Krumvir110033.00
6Břeclav110033.00
7Slavičín110033.00
9Brumov210131.50
10Šternberk201110.50
11Hluk201110.50
12Nové Sady100100.00
13Sokol Lanžhot100100.00
14Kroměříž II100100.00
15Bzenec100100.00
16Baťov200200.00