Football Stats
Herb Šternberk
ŠternberkŚr. pkt/mecz 0.75
Czechy / 4. liga - Divizie E15 sierpnia 2026 16:30
Herb Hluk
HlukŚr. pkt/mecz 0.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Šternberk

0W — Šternberk1D0W — Hluk

Streaki - Šternberk

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Šternberk — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Šternberk — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Šternberk — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Šternberk — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Šternberk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Šternberk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Hluk

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hluk — jest niepokonany na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Hluk — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Hluk — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Hluk — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Hluk — przegrywa 1. połowę (3/3, 100%)
  • Hluk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (3/3, 100%)
  • Hluk — nie wygrywa 1. połowę (3/3, 100%)
  • Hluk — jest niepokonany w 2. połowie (3/3, 100%)
  • Hluk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (3/3, 100%)
  • Hluk — przegrywa (3/4, 75%)

Serie - Šternberk

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Šternberk — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Šternberk — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Šternberk — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Šternberk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Šternberk — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Serie - Hluk

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.08Herb ŠternberkŠternberk11Herb HlukHluk

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

ŠternberkDomWyjazdOgółem
Win %
10%
20%
15%
Śr. goli/mecz
2.40
3.10
2.75
Strzelone
0.80
1.20
1.00
Stracone
1.60
1.90
1.75
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
HlukDomWyjazdOgółem
Win %
0%
0%
0%
Śr. goli/mecz
4.33
10.00
5.75
Strzelone
1.33
5.00
2.25
Stracone
3.00
5.00
3.50
BTTS %
100%
100%
100%
Czyste konto %
0%
0%
0%
Nie strzelił %
0%
0%
0%

Ostatnie 10 meczów

Hluk jest o +525% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.80 gola/mecz
Šternberk u siebie
5.00 gola/mecz
Hluk na wyjeździe

Progi bramkowe

ŠternberkHluk
Over 0.5
90% (9/10)
100% (1/1)
Over 1.5
90% (9/10)
100% (1/1)
Over 2.5
30% (3/10)
100% (1/1)
Over 3.5
20% (2/10)
100% (1/1)
Nie strzelił
30% (3/10)
0% (0/1)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
67% (2/3)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
100% (3/3)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
67% (2/3)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
67% (2/3)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemŠternberkHluk
Under 0.5
8% (2/24)
10% (2/20)
0% (0/4)
Under 1.5
13% (3/24)
15% (3/20)
0% (0/4)
Under 2.5
46% (11/24)
55% (11/20)
0% (0/4)
Under 3.5
54% (13/24)
65% (13/20)
0% (0/4)
Under 4.5
83% (20/24)
90% (18/20)
50% (2/4)
Under 5.5
92% (22/24)
95% (19/20)
75% (3/4)
4. liga - Divizie E — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Kozlovice211042.00
2Strání211042.00
3Prostejov B110033.00
4Holešov110033.00
5SK Krumvir110033.00
6Břeclav110033.00
7Slavičín110033.00
9Brumov210131.50
10Šternberk201110.50
11Hluk201110.50
12Nové Sady100100.00
13Sokol Lanžhot100100.00
14Kroměříž II100100.00
15Bzenec100100.00
16Baťov200200.00