Football Stats
Herb Prostejov B
Prostejov BŚr. pkt/mecz 2.00
Czechy / 4. liga - Divizie E12 września 2026 10:30
Herb Sokol Lanžhot
Sokol LanžhotŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Prostejov B

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Prostejov B — jest niepokonany u siebie (2/2, 100%)
  • Prostejov B — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (2/2, 100%)
  • Prostejov B — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (2/2, 100%)
  • Prostejov B — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (2/2, 100%)
  • Prostejov B — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (2/2, 100%)
  • Prostejov B — nie wygrywa 1. połowę u siebie (2/2, 100%)
  • Prostejov B — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (2/2, 100%)
  • Prostejov B — jest niepokonany w 1. połowie (3/4, 75%)
  • Prostejov B — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (3/4, 75%)
  • Prostejov B — więcej goli pada w 1. połowie (3/4, 75%)

Streaki - Sokol Lanžhot

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sokol Lanžhot — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Sokol Lanžhot — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sokol Lanžhot — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sokol Lanžhot — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sokol Lanžhot — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sokol Lanžhot — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Prostejov B

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Prostejov B — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Prostejov B — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Prostejov B — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Prostejov B — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Prostejov B — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Sokol Lanžhot

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sokol Lanžhot — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sokol Lanžhot — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sokol Lanžhot — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sokol Lanžhot — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Prostejov B jest o 25% lepsza niż Sokol Lanžhot pod względem odsetku wygranych meczów.

Prostejov BDomWyjazdOgółem
Win %
0%
100%
50%
Śr. goli/mecz
5.00
4.00
4.50
Strzelone
2.50
3.00
2.75
Stracone
2.50
1.00
1.75
BTTS %
100%
100%
100%
Czyste konto %
0%
0%
0%
Nie strzelił %
0%
0%
0%
Sokol LanžhotDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.90
2.90
2.90
Strzelone
1.70
1.50
1.60
Stracone
1.20
1.40
1.30
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
20%
20%
20%

Ostatnie 10 meczów

Prostejov B jest o +67% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.50 gola/mecz
Prostejov B u siebie
1.50 gola/mecz
Sokol Lanžhot na wyjeździe

Progi bramkowe

Prostejov BSokol Lanžhot
Over 0.5
100% (2/2)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (2/2)
80% (8/10)
Over 2.5
100% (2/2)
60% (6/10)
Over 3.5
100% (2/2)
30% (3/10)
Nie strzelił
0% (0/2)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
25% (1/4)
80% (16/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (3/4)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (2/4)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (3/4)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemProstejov BSokol Lanžhot
Under 0.5
0% (0/24)
0% (0/4)
0% (0/20)
Under 1.5
21% (5/24)
0% (0/4)
25% (5/20)
Under 2.5
33% (8/24)
0% (0/4)
40% (8/20)
Under 3.5
58% (14/24)
25% (1/4)
65% (13/20)
Under 4.5
79% (19/24)
50% (2/4)
85% (17/20)
Under 5.5
92% (22/24)
75% (3/4)
95% (19/20)
4. liga - Divizie E — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Kozlovice211042.00
2Strání211042.00
3Prostejov B110033.00
4Holešov110033.00
5SK Krumvir110033.00
6Břeclav110033.00
7Slavičín110033.00
9Brumov210131.50
10Šternberk201110.50
11Hluk201110.50
12Nové Sady100100.00
13Sokol Lanžhot100100.00
14Kroměříž II100100.00
15Bzenec100100.00
16Baťov200200.00