Football Stats
Herb Strání
StráníŚr. pkt/mecz 1.95
Czechy / 4. liga - Divizie E12 września 2026 15:30
Herb Tatran Všechovice
Tatran VšechoviceŚr. pkt/mecz 2.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Strání

Streaki - Strání

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Strání — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Strání — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Strání — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Strání — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Strání — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Strání — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Strání — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Strání — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Strání — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Strání — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Tatran Všechovice

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tatran Všechovice — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Tatran Všechovice — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Tatran Všechovice — wygrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tatran Všechovice — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tatran Všechovice — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tatran Všechovice — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tatran Všechovice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tatran Všechovice — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Strání

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Strání — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Strání — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Strání — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Strání — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Strání — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Strání — jest niepokonany w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Strání — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Tatran Všechovice

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Tatran Všechovice — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tatran Všechovice — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Tatran Všechovice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.05Herb StráníStrání30Herb Tatran VšechoviceTatran Všechovice
25.10Herb Tatran VšechoviceTatran Všechovice11Herb StráníStrání
15.05Herb Tatran VšechoviceTatran Všechovice22Herb StráníStrání
16.09Herb StráníStrání20Herb Tatran VšechoviceTatran Všechovice
28.05Herb StráníStrání42Herb Tatran VšechoviceTatran Všechovice
09.10Herb Tatran VšechoviceTatran Všechovice10Herb StráníStrání
22.09Herb Tatran VšechoviceTatran Všechovice03Herb StráníStrání

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Tatran Všechovice jest o 8% lepsza niż Strání pod względem odsetku wygranych meczów.

StráníDomWyjazdOgółem
Win %
70%
50%
60%
Śr. goli/mecz
3.80
3.80
3.80
Strzelone
2.70
2.30
2.50
Stracone
1.10
1.50
1.30
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Tatran VšechoviceDomWyjazdOgółem
Win %
50%
80%
65%
Śr. goli/mecz
3.40
3.80
3.60
Strzelone
2.30
2.50
2.40
Stracone
1.10
1.30
1.20
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
10%
10%
10%

Ostatnie 10 meczów

Strání jest o +8% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.70 gola/mecz
Strání u siebie
2.50 gola/mecz
Tatran Všechovice na wyjeździe

Progi bramkowe

StráníTatran Všechovice
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 3.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
75% (15/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemStráníTatran Všechovice
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 2.5
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Under 3.5
50% (20/40)
40% (8/20)
60% (12/20)
Under 4.5
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Under 5.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
4. liga - Divizie E — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Kozlovice211042.00
2Strání211042.00
3Prostejov B110033.00
4Holešov110033.00
5SK Krumvir110033.00
6Břeclav110033.00
7Slavičín110033.00
9Brumov210131.50
10Šternberk201110.50
11Hluk201110.50
12Nové Sady100100.00
13Sokol Lanžhot100100.00
14Kroměříž II100100.00
15Bzenec100100.00
16Baťov200200.00