Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
7 spotkań — z perspektywy Górnik Łęczna W
Streaki - Górnik Łęczna W
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Górnik Łęczna W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Górnik Łęczna W — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Górnik Łęczna W — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Górnik Łęczna W — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Górnik Łęczna W — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Górnik Łęczna W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Górnik Łęczna W — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Górnik Łęczna W — wygrywa (14/20, 70%)
Streaki - Akademia Piłkarska LG W
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Akademia Piłkarska LG W — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Akademia Piłkarska LG W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Akademia Piłkarska LG W — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Akademia Piłkarska LG W — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Akademia Piłkarska LG W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Akademia Piłkarska LG W — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Akademia Piłkarska LG W — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Górnik Łęczna W
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Górnik Łęczna W — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Górnik Łęczna W — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Górnik Łęczna W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Górnik Łęczna W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
Serie - Akademia Piłkarska LG W
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Akademia Piłkarska LG W — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Akademia Piłkarska LG W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Górnik Łęczna W jest o 100% lepsza niż Akademia Piłkarska LG W pod względem odsetku wygranych meczów.
| Górnik Łęczna W | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 80% | 70% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 3.70 | 3.20 |
Strzelone | 1.90 | 2.70 | 2.30 |
Stracone | 0.80 | 1.00 | 0.90 |
BTTS % | 20% | 50% | 35% |
Czyste konto % | 50% | 50% | 50% |
Nie strzelił % | 40% | 0% | 20% |
| Akademia Piłkarska LG W | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 3.20 | 3.25 |
Strzelone | 1.30 | 1.10 | 1.20 |
Stracone | 2.00 | 2.10 | 2.05 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.05.2026Wvs Pogon Tczew W5-0
- 23.05.2026Lvs Pogon Szczecin W0-3
- 10.05.2026Lvs Czarni Sosnowiec W1-4
- 02.05.2026Wvs GKS Katowice W2-1
- 25.04.2026Wvs Lech Poznan W3-1
- 04.04.2026Lvs UJ Krakow W0-1
- 28.03.2026Wvs Stomilanki Olsztyn W2-0
- 25.03.2026Wvs UKS Łódź W3-0
- 21.03.2026Lvs Rekord Bielsko-Biala W0-2
- 15.03.2026Wvs Akademia Piłkarska LG W4-1
- 30.05.2026Lvs GKS Katowice W0-3
- 24.05.2026Wvs Lech Poznan W2-1
- 09.05.2026Lvs UJ Krakow W0-2
- 02.05.2026Lvs Stomilanki Olsztyn W1-3
- 25.04.2026Lvs Rekord Bielsko-Biala W0-1
- 04.04.2026Wvs Pogon Tczew W2-0
- 29.03.2026Lvs UKS Łódź W0-6
- 25.03.2026Lvs Pogon Szczecin W0-3
- 22.03.2026Lvs Slask Wroclaw W2-3
- 15.03.2026Lvs Górnik Łęczna W1-4
Progi bramkowe
| Górnik Łęczna W | Akademia Piłkarska LG W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Górnik Łęczna W | Akademia Piłkarska LG W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Górnik Łęczna W | Akademia Piłkarska LG W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Górnik Łęczna W | Akademia Piłkarska LG W | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 57% (23/40) | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |

