Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Akademia Piłkarska LG W
Streaki - Akademia Piłkarska LG W
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Akademia Piłkarska LG W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Akademia Piłkarska LG W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Akademia Piłkarska LG W — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Akademia Piłkarska LG W — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - UJ Krakow W
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- UJ Krakow W — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- UJ Krakow W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- UJ Krakow W — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- UJ Krakow W — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- UJ Krakow W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Akademia Piłkarska LG W
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Akademia Piłkarska LG W — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Akademia Piłkarska LG W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Akademia Piłkarska LG W — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - UJ Krakow W
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 UJ Krakow W — wygrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 UJ Krakow W — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 UJ Krakow W — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 UJ Krakow W — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 UJ Krakow W — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 UJ Krakow W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 UJ Krakow W — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Akademia Piłkarska LG W jest o 17% lepsza niż UJ Krakow W pod względem odsetku wygranych meczów.
| Akademia Piłkarska LG W | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 3.10 | 3.20 |
Strzelone | 1.30 | 1.10 | 1.20 |
Stracone | 2.00 | 2.00 | 2.00 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
| UJ Krakow W | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.80 | 2.30 | 3.05 |
Strzelone | 1.70 | 0.90 | 1.30 |
Stracone | 2.10 | 1.40 | 1.75 |
BTTS % | 50% | 20% | 35% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 02.08.2026Lvs Górnik Łęczna W0-2
- 30.05.2026Lvs GKS Katowice W0-3
- 24.05.2026Wvs Lech Poznan W2-1
- 09.05.2026Lvs UJ Krakow W0-2
- 02.05.2026Lvs Stomilanki Olsztyn W1-3
- 25.04.2026Lvs Rekord Bielsko-Biala W0-1
- 04.04.2026Wvs Pogon Tczew W2-0
- 29.03.2026Lvs UKS Łódź W0-6
- 25.03.2026Lvs Pogon Szczecin W0-3
- 22.03.2026Lvs Slask Wroclaw W2-3
- 02.08.2026Wvs Slask Wroclaw W2-1
- 30.05.2026Wvs Stomilanki Olsztyn W4-0
- 22.05.2026Wvs Rekord Bielsko-Biala W1-0
- 09.05.2026Wvs Akademia Piłkarska LG W2-0
- 02.05.2026Lvs UKS Łódź W0-1
- 25.04.2026Dvs Slask Wroclaw W2-2
- 04.04.2026Wvs Górnik Łęczna W1-0
- 28.03.2026Lvs Pogon Szczecin W0-6
- 21.03.2026Lvs Czarni Sosnowiec W0-1
- 14.03.2026Lvs GKS Katowice W2-3
Progi bramkowe
| Akademia Piłkarska LG W | UJ Krakow W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
| Akademia Piłkarska LG W | UJ Krakow W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
| Akademia Piłkarska LG W | UJ Krakow W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Akademia Piłkarska LG W | UJ Krakow W | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 63% (25/40) | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |

