Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Lech Poznan W
Streaki - Lech Poznan W
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Lech Poznan W — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Lech Poznan W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Lech Poznan W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Lech Poznan W — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Lech Poznan W — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Lech Poznan W — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - GKS Katowice W
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- GKS Katowice W — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- GKS Katowice W — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- GKS Katowice W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- GKS Katowice W — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- GKS Katowice W — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- GKS Katowice W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- GKS Katowice W — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- GKS Katowice W — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- GKS Katowice W — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie - Lech Poznan W
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Lech Poznan W — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Lech Poznan W — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lech Poznan W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Lech Poznan W — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - GKS Katowice W
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 GKS Katowice W — wygrywa w 6 meczach z rzędu
- 🔥 GKS Katowice W — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 GKS Katowice W — powyżej 1.5 gola w meczu w 16 meczach z rzędu
- 🔥 GKS Katowice W — powyżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 GKS Katowice W — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 GKS Katowice W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 18 meczach z rzędu
- 🔥 GKS Katowice W — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 GKS Katowice W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. GKS Katowice W jest o 100% lepsza niż Lech Poznan W pod względem odsetku wygranych meczów.
| Lech Poznan W | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.70 | 3.30 | 3.50 |
Strzelone | 1.50 | 1.40 | 1.45 |
Stracone | 2.20 | 1.90 | 2.05 |
BTTS % | 80% | 50% | 65% |
Czyste konto % | 0% | 40% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
| GKS Katowice W | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 70% | 70% |
Śr. goli/mecz | 3.70 | 3.20 | 3.45 |
Strzelone | 2.40 | 2.20 | 2.30 |
Stracone | 1.30 | 1.00 | 1.15 |
BTTS % | 70% | 70% | 70% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 0% | 5% |
Ostatnie 10 meczów
- 01.08.2026Wvs Sleza Wroclaw W2-0
- 30.05.2026Wvs Rekord Bielsko-Biala W2-1
- 24.05.2026Lvs Akademia Piłkarska LG W1-2
- 20.05.2026Lvs GKS Katowice W1-4
- 09.05.2026Dvs UKS Łódź W1-1
- 01.05.2026Dvs Slask Wroclaw W3-3
- 25.04.2026Lvs Górnik Łęczna W1-3
- 04.04.2026Lvs Pogon Szczecin W0-3
- 28.03.2026Lvs Czarni Sosnowiec W0-4
- 25.03.2026Wvs Stomilanki Olsztyn W4-0
- 01.08.2026Wvs Rekord Bielsko-Biala W3-1
- 30.05.2026Wvs Akademia Piłkarska LG W3-0
- 23.05.2026Wvs UKS Łódź W2-1
- 20.05.2026Wvs Lech Poznan W4-1
- 09.05.2026Wvs Slask Wroclaw W2-1
- 06.05.2026Wvs Stomilanki Olsztyn W5-0
- 02.05.2026Lvs Górnik Łęczna W1-2
- 25.04.2026Wvs Pogon Szczecin W4-2
- 04.04.2026Wvs Czarni Sosnowiec W2-0
- 29.03.2026Dvs Pogon Tczew W1-1
Progi bramkowe
| Lech Poznan W | GKS Katowice W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 90% (9/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
| Lech Poznan W | GKS Katowice W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
| Lech Poznan W | GKS Katowice W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Lech Poznan W | GKS Katowice W | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 28% (11/40) | 25% (5/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 55% (22/40) | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |

