Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
7 spotkań — z perspektywy Slask Wroclaw W
Streaki - Slask Wroclaw W
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Slask Wroclaw W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Slask Wroclaw W — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Slask Wroclaw W — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Slask Wroclaw W — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Slask Wroclaw W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Rekord Bielsko-Biala W
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Rekord Bielsko-Biala W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Rekord Bielsko-Biala W — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Rekord Bielsko-Biala W — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Rekord Bielsko-Biala W — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Rekord Bielsko-Biala W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Rekord Bielsko-Biala W — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Slask Wroclaw W
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Slask Wroclaw W — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Slask Wroclaw W — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Slask Wroclaw W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Rekord Bielsko-Biala W
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Rekord Bielsko-Biala W — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Rekord Bielsko-Biala W — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Rekord Bielsko-Biala W — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Rekord Bielsko-Biala W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Rekord Bielsko-Biala W jest o 20% lepsza niż Slask Wroclaw W pod względem odsetku wygranych meczów.
| Slask Wroclaw W | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 3.10 | 3.30 |
Strzelone | 1.50 | 1.50 | 1.50 |
Stracone | 2.00 | 1.60 | 1.80 |
BTTS % | 60% | 40% | 50% |
Czyste konto % | 0% | 20% | 10% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
| Rekord Bielsko-Biala W | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 3.10 | 2.80 |
Strzelone | 1.20 | 1.30 | 1.25 |
Stracone | 1.30 | 1.80 | 1.55 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 22.08.2026Lvs Pogon Szczecin W0-5
- 16.08.2026Lvs Akademia Piłkarska LG W1-2
- 08.08.2026Dvs UKS Łódź W1-1
- 02.08.2026Lvs UJ Krakow W1-2
- 30.05.2026Lvs Pogon Szczecin W0-1
- 23.05.2026Lvs Czarni Sosnowiec W1-2
- 16.05.2026Lvs Pogon Tczew W0-2
- 09.05.2026Lvs GKS Katowice W1-2
- 01.05.2026Dvs Lech Poznan W3-3
- 25.04.2026Dvs UJ Krakow W2-2
- 22.08.2026Dvs UJ Krakow W1-1
- 16.08.2026Lvs Górnik Łęczna W1-5
- 09.08.2026Lvs Legia W1-4
- 01.08.2026Lvs GKS Katowice W1-3
- 30.05.2026Lvs Lech Poznan W1-2
- 22.05.2026Lvs UJ Krakow W0-1
- 10.05.2026Wvs Stomilanki Olsztyn W3-1
- 03.05.2026Wvs Pogon Tczew W5-1
- 25.04.2026Wvs Akademia Piłkarska LG W1-0
- 03.04.2026Lvs UKS Łódź W0-2
Progi bramkowe
| Slask Wroclaw W | Rekord Bielsko-Biala W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
| Slask Wroclaw W | Rekord Bielsko-Biala W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
| Slask Wroclaw W | Rekord Bielsko-Biala W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Slask Wroclaw W | Rekord Bielsko-Biala W | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 20% (4/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 35% (7/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 63% (25/40) | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |

