Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Lech Poznan W
Streaki - Lech Poznan W
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Lech Poznan W — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Lech Poznan W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Lech Poznan W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Lech Poznan W — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Lech Poznan W — przegrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Lech Poznan W — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
Streaki - Slask Wroclaw W
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Slask Wroclaw W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Slask Wroclaw W — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Slask Wroclaw W — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Slask Wroclaw W — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Slask Wroclaw W — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Slask Wroclaw W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Lech Poznan W
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Lech Poznan W — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lech Poznan W — powyżej 1.5 gola w meczu w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Lech Poznan W — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lech Poznan W — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lech Poznan W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lech Poznan W — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Lech Poznan W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 17 meczach z rzędu
Serie - Slask Wroclaw W
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Slask Wroclaw W — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Slask Wroclaw W — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Slask Wroclaw W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lech Poznan W jest o 20% lepsza niż Slask Wroclaw W pod względem odsetku wygranych meczów.
| Lech Poznan W | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.70 | 3.60 | 3.65 |
Strzelone | 1.10 | 1.60 | 1.35 |
Stracone | 2.60 | 2.00 | 2.30 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 0% | 40% | 20% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
| Slask Wroclaw W | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 3.10 | 3.35 |
Strzelone | 1.60 | 1.50 | 1.55 |
Stracone | 2.00 | 1.60 | 1.80 |
BTTS % | 70% | 40% | 55% |
Czyste konto % | 0% | 20% | 10% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 22.08.2026Lvs Górnik Łęczna W0-3
- 15.08.2026Lvs Legia W3-4
- 08.08.2026Lvs GKS Katowice W0-5
- 01.08.2026Wvs Sleza Wroclaw W2-0
- 30.05.2026Wvs Rekord Bielsko-Biala W2-1
- 24.05.2026Lvs Akademia Piłkarska LG W1-2
- 20.05.2026Lvs GKS Katowice W1-4
- 09.05.2026Dvs UKS Łódź W1-1
- 01.05.2026Dvs Slask Wroclaw W3-3
- 25.04.2026Lvs Górnik Łęczna W1-3
- 30.08.2026Dvs Rekord Bielsko-Biala W1-1
- 22.08.2026Lvs Pogon Szczecin W0-5
- 16.08.2026Lvs Akademia Piłkarska LG W1-2
- 08.08.2026Dvs UKS Łódź W1-1
- 02.08.2026Lvs UJ Krakow W1-2
- 30.05.2026Lvs Pogon Szczecin W0-1
- 23.05.2026Lvs Czarni Sosnowiec W1-2
- 16.05.2026Lvs Pogon Tczew W0-2
- 09.05.2026Lvs GKS Katowice W1-2
- 01.05.2026Dvs Lech Poznan W3-3
Progi bramkowe
| Lech Poznan W | Slask Wroclaw W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
| Lech Poznan W | Slask Wroclaw W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
| Lech Poznan W | Slask Wroclaw W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Lech Poznan W | Slask Wroclaw W | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 30% (12/40) | 25% (5/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 57% (23/40) | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 70% (28/40) | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |

