Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Scotland Mabvuku
Streaki - Scotland Mabvuku
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Scotland Mabvuku — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Scotland Mabvuku — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Scotland Mabvuku — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Scotland Mabvuku — zachowuje czyste konto u siebie (8/10, 80%)
- Scotland Mabvuku — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
Streaki - TelOne
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- TelOne — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- TelOne — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- TelOne — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- TelOne — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- TelOne — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- TelOne — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- TelOne — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Scotland Mabvuku
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Scotland Mabvuku — wygrywa w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Scotland Mabvuku — jest niepokonany w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Scotland Mabvuku — zachowuje czyste konto w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Scotland Mabvuku — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Scotland Mabvuku — jest niepokonany w 1. połowie w 36 meczach z rzędu
- 🔥 Scotland Mabvuku — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Scotland Mabvuku — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Scotland Mabvuku — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - TelOne
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 TelOne — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 TelOne — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Scotland Mabvuku jest o 333% lepsza niż TelOne pod względem odsetku wygranych meczów.
| Scotland Mabvuku | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 80% | 65% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 2.10 | 2.05 |
Strzelone | 1.70 | 1.80 | 1.75 |
Stracone | 0.30 | 0.30 | 0.30 |
BTTS % | 20% | 20% | 20% |
Czyste konto % | 80% | 80% | 80% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
| TelOne | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 20% | 15% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 2.20 | 2.05 |
Strzelone | 0.50 | 1.00 | 0.75 |
Stracone | 1.40 | 1.20 | 1.30 |
BTTS % | 30% | 70% | 50% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 60% | 30% | 45% |
Ostatnie 10 meczów
- 04.07.2026Wvs Hunters3-0
- 26.06.2026Wvs Manica Diamonds5-0
- 20.06.2026Wvs Ngezi Platinum2-0
- 14.06.2026Wvs Hardrock2-0
- 11.06.2026Wvs Triangle United3-0
- 06.06.2026Wvs Herentals2-0
- 31.05.2026Wvs CAPS United2-0
- 23.05.2026Wvs Chicken Inn2-0
- 16.05.2026Dvs Kariba0-0
- 13.05.2026Wvs Agama2-1
- 04.07.2026Dvs Platinum0-0
- 27.06.2026Wvs Simba Bhora2-1
- 20.06.2026Dvs MWOS1-1
- 13.06.2026Lvs Dynamos0-3
- 09.06.2026Dvs Bulawayo Chiefs1-1
- 06.06.2026Wvs Highlanders1-0
- 31.05.2026Lvs Agama0-1
- 24.05.2026Dvs Hunters1-1
- 16.05.2026Lvs Manica Diamonds1-2
- 13.05.2026Dvs Ngezi Platinum1-1
Progi bramkowe
| Scotland Mabvuku | TelOne | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
| Scotland Mabvuku | TelOne | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
| Scotland Mabvuku | TelOne | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Scotland Mabvuku | TelOne | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 18% (7/40) | 25% (5/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 63% (25/40) | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

