Football Stats
Herb Chicken Inn
Chicken InnŚr. pkt/mecz 1.15
Herb Manica Diamonds
Manica DiamondsŚr. pkt/mecz 0.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Chicken Inn

Streaki - Chicken Inn

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Chicken Inn — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Chicken Inn — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Chicken Inn — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Chicken Inn — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Chicken Inn — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Manica Diamonds

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Manica Diamonds — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Manica Diamonds — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Manica Diamonds — nie strzela gola na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Manica Diamonds — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Manica Diamonds — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Manica Diamonds — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Chicken Inn

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Chicken Inn — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Chicken Inn — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Manica Diamonds

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
11.07Herb Chicken InnChicken Inn21Herb Manica DiamondsManica Diamonds
02.04Herb Manica DiamondsManica Diamonds00Herb Chicken InnChicken Inn
16.08Herb Chicken InnChicken Inn00Herb Manica DiamondsManica Diamonds
26.04Herb Manica DiamondsManica Diamonds11Herb Chicken InnChicken Inn
03.08Herb Chicken InnChicken Inn10Herb Manica DiamondsManica Diamonds
07.04Herb Manica DiamondsManica Diamonds10Herb Chicken InnChicken Inn
07.10Herb Chicken InnChicken Inn11Herb Manica DiamondsManica Diamonds
13.05Herb Manica DiamondsManica Diamonds20Herb Chicken InnChicken Inn
13.09Herb Manica DiamondsManica Diamonds01Herb Chicken InnChicken Inn
02.04Herb Chicken InnChicken Inn33Herb Manica DiamondsManica Diamonds

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Chicken Inn jest o 100% lepsza niż Manica Diamonds pod względem odsetku wygranych meczów.

Chicken InnDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.50
1.60
1.55
Strzelone
0.70
0.60
0.65
Stracone
0.80
1.00
0.90
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
50%
70%
60%
Manica DiamondsDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
1.90
2.40
2.15
Strzelone
0.90
0.30
0.60
Stracone
1.00
2.10
1.55
BTTS %
50%
20%
35%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
40%
80%
60%

Ostatnie 10 meczów

Chicken Inn jest o +133% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.70 gola/mecz
Chicken Inn u siebie
0.30 gola/mecz
Manica Diamonds na wyjeździe

Progi bramkowe

Chicken InnManica Diamonds
Over 0.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 1.5
50% (5/10)
80% (8/10)
Over 2.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
80% (8/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
50% (10/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemChicken InnManica Diamonds
Under 0.5
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Under 1.5
43% (17/40)
55% (11/20)
30% (6/20)
Under 2.5
70% (28/40)
80% (16/20)
60% (12/20)
Under 3.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Under 4.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Premier Soccer League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Scotland Mabvuku271692572.11
2Hardrock271665542.00
3Ngezi Platinum2712114471.74
4Dynamos2711133461.70
5Herentals271368451.67
6CAPS United2711106431.59
7Highlanders279144411.52
8MWOS279117381.41
9Chicken Inn2710710371.37
10Platinum277146351.30
11Simba Bhora278109341.26
12Bulawayo Chiefs2771010311.15
13Kariba275139281.04
14Hunters2741310250.93
15Agama275715220.81
16TelOne274815200.74
17Triangle United274716190.70
18Manica Diamonds274716190.70