Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Ahrobiznes Volochysk
Streaki - Ahrobiznes Volochysk
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ahrobiznes Volochysk — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Ahrobiznes Volochysk — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Ahrobiznes Volochysk — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Ahrobiznes Volochysk — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Ahrobiznes Volochysk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Yarud Mariupol'
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Yarud Mariupol' — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Yarud Mariupol' — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Yarud Mariupol' — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Yarud Mariupol' — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Yarud Mariupol' — jest niepokonany (14/20, 70%)
Serie - Ahrobiznes Volochysk
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ahrobiznes Volochysk — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Serie - Yarud Mariupol'
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Yarud Mariupol' — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Yarud Mariupol' — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ahrobiznes Volochysk jest o 29% lepsza niż Yarud Mariupol' pod względem odsetku wygranych meczów.
| Ahrobiznes Volochysk | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.60 | 2.40 |
Strzelone | 1.10 | 1.30 | 1.20 |
Stracone | 1.10 | 1.30 | 1.20 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
| Yarud Mariupol' | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 2.40 | 2.15 |
Strzelone | 1.30 | 1.20 | 1.25 |
Stracone | 0.60 | 1.20 | 0.90 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 25.07.2026Lvs SK Poltava0-3
- 09.06.2026Dvs Kudrivka2-2
- 05.06.2026Dvs Kudrivka0-0
- 01.06.2026Wvs Chernihiv1-0
- 23.05.2026Dvs Prykarpattia1-1
- 16.05.2026Wvs Viktoriya Mykolaivka1-0
- 10.05.2026Lvs Probiy Horodenka0-1
- 01.05.2026Lvs Yarud Mariupol'0-4
- 26.04.2026Wvs Inhulets1-0
- 19.04.2026Wvs Metalurh Zaporizhya6-1
- 24.07.2026Lvs Viktoriya Mykolaivka0-1
- 01.06.2026Wvs Viktoriya Mykolaivka2-0
- 23.05.2026Dvs Podillya Khmelnytskyi0-0
- 17.05.2026Dvs Probiy Horodenka0-0
- 09.05.2026Wvs Nyva Ternopil3-0
- 01.05.2026Wvs Ahrobiznes Volochysk4-0
- 25.04.2026Dvs Metal Kharkiv1-1
- 19.04.2026Dvs Inhulets1-1
- 12.04.2026Lvs Bukovyna1-2
- 08.04.2026Wvs Metalurh Zaporizhya2-1
Progi bramkowe
| Ahrobiznes Volochysk | Yarud Mariupol' | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Ahrobiznes Volochysk | Yarud Mariupol' | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Ahrobiznes Volochysk | Yarud Mariupol' | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Ahrobiznes Volochysk | Yarud Mariupol' | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 40% (8/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

