Football Stats
Herb Yarud Mariupol'
Yarud Mariupol'Śr. pkt/mecz 1.40
Ukraina / Persha Liga16 sierpnia 2026 11:00
Herb Kolos Kovalivka II
Kolos Kovalivka IIŚr. pkt/mecz 1.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Yarud Mariupol'

Streaki - Yarud Mariupol'

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Yarud Mariupol' — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Yarud Mariupol' — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Yarud Mariupol' — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Yarud Mariupol' — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Yarud Mariupol' — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Yarud Mariupol' — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Yarud Mariupol' — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Kolos Kovalivka II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kolos Kovalivka II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/9, 100%)
  • Kolos Kovalivka II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
  • Kolos Kovalivka II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kolos Kovalivka II — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kolos Kovalivka II — jest niepokonany w 2. połowie (15/19, 79%)
  • Kolos Kovalivka II — jest niepokonany (14/20, 70%)

Serie - Yarud Mariupol'

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Yarud Mariupol' — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Yarud Mariupol' — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Yarud Mariupol' — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Yarud Mariupol' — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Yarud Mariupol' — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Kolos Kovalivka II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kolos Kovalivka II — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kolos Kovalivka II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kolos Kovalivka II — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.08Herb Yarud Mariupol'Yarud Mariupol'31Herb Kolos Kovalivka IIKolos Kovalivka II

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Kolos Kovalivka II jest o 57% lepsza niż Yarud Mariupol' pod względem odsetku wygranych meczów.

Yarud Mariupol'DomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.10
2.50
2.30
Strzelone
1.30
1.20
1.25
Stracone
0.80
1.30
1.05
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Kolos Kovalivka IIDomWyjazdOgółem
Win %
70%
40%
55%
Śr. goli/mecz
4.10
2.30
3.20
Strzelone
3.00
1.00
2.00
Stracone
1.10
1.30
1.20
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
0%
30%
15%

Ostatnie 10 meczów

Yarud Mariupol' jest o +30% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Yarud Mariupol' u siebie
1.00 gola/mecz
Kolos Kovalivka II na wyjeździe

Progi bramkowe

Yarud Mariupol'Kolos Kovalivka II
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
53% (10/19)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
53% (10/19)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
74% (14/19)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
79% (15/19)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemYarud Mariupol'Kolos Kovalivka II
Under 0.5
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 2.5
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Under 3.5
73% (29/40)
85% (17/20)
60% (12/20)
Under 4.5
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Persha Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2SK Poltava5320112.20
3Oleksandria5320112.20
4Kulykiv5311102.00
5Prykarpattia521271.40
6Metal Kharkiv521271.40
7Inhulets521271.40
9UCSA513161.20
10Nyva Ternopil513161.20
11Yarud Mariupol'520361.20
12Chernihiv504140.80
13Lokomotiv Kyiv503230.60
15Polissya II502320.40
16Probiy Horodenka502320.40