Football Stats
Herb Metal Kharkiv
Metal KharkivŚr. pkt/mecz 1.40
Ukraina / Persha Liga5 września 2026 12:00
Herb UCSA
UCSAŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Metal Kharkiv

1W — Metal Kharkiv1D2W — UCSA

Streaki - Metal Kharkiv

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Metal Kharkiv — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Metal Kharkiv — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Metal Kharkiv — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Metal Kharkiv — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Metal Kharkiv — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Metal Kharkiv — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - UCSA

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • UCSA — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • UCSA — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • UCSA — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • UCSA — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Metal Kharkiv

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Metal Kharkiv — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Metal Kharkiv — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Metal Kharkiv — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Metal Kharkiv — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Metal Kharkiv — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Metal Kharkiv — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Metal Kharkiv — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - UCSA

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 UCSA — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 UCSA — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.05Herb Metal KharkivMetal Kharkiv20Herb UCSAUCSA
01.11Herb UCSAUCSA21Herb Metal KharkivMetal Kharkiv
18.05Herb UCSAUCSA33Herb Metal KharkivMetal Kharkiv
18.04Herb Metal KharkivMetal Kharkiv02Herb UCSAUCSA

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Metal Kharkiv jest o 33% lepsza niż UCSA pod względem odsetku wygranych meczów.

Metal KharkivDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.50
2.10
2.30
Strzelone
1.50
0.70
1.10
Stracone
1.00
1.40
1.20
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
UCSADomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
3.30
2.20
2.75
Strzelone
1.40
1.00
1.20
Stracone
1.90
1.20
1.55
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
20%
40%
30%

Ostatnie 10 meczów

Metal Kharkiv jest o +50% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Metal Kharkiv u siebie
1.00 gola/mecz
UCSA na wyjeździe

Progi bramkowe

Metal KharkivUCSA
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMetal KharkivUCSA
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 2.5
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Under 3.5
85% (34/40)
95% (19/20)
75% (15/20)
Under 4.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Persha Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2SK Poltava5320112.20
3Oleksandria5320112.20
4Kulykiv5311102.00
5Prykarpattia521271.40
6Metal Kharkiv521271.40
7Inhulets521271.40
9UCSA513161.20
10Nyva Ternopil513161.20
11Yarud Mariupol'520361.20
12Chernihiv504140.80
13Lokomotiv Kyiv503230.60
15Polissya II502320.40
16Probiy Horodenka502320.40