Football Stats
Herb Nyva Ternopil
Nyva TernopilŚr. pkt/mecz 0.80
Ukraina / Persha Liga13 września 2026 18:00
Herb Prykarpattia
PrykarpattiaŚr. pkt/mecz 1.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Nyva Ternopil

Streaki - Nyva Ternopil

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Nyva Ternopil — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Nyva Ternopil — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Nyva Ternopil — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Nyva Ternopil — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Nyva Ternopil — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)

Streaki - Prykarpattia

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Prykarpattia — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Prykarpattia — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Prykarpattia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Prykarpattia — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)

Serie - Nyva Ternopil

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Nyva Ternopil — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Nyva Ternopil — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Nyva Ternopil — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Nyva Ternopil — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Nyva Ternopil — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Nyva Ternopil — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Prykarpattia

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Prykarpattia — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Prykarpattia — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Prykarpattia — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Prykarpattia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
07.04Herb Nyva TernopilNyva Ternopil11Herb PrykarpattiaPrykarpattia
22.09Herb PrykarpattiaPrykarpattia11Herb Nyva TernopilNyva Ternopil
03.11Herb Nyva TernopilNyva Ternopil21Herb PrykarpattiaPrykarpattia
11.09Herb PrykarpattiaPrykarpattia30Herb Nyva TernopilNyva Ternopil
06.10Herb PrykarpattiaPrykarpattia00Herb Nyva TernopilNyva Ternopil
06.08Herb Nyva TernopilNyva Ternopil10Herb PrykarpattiaPrykarpattia
29.10Herb Nyva TernopilNyva Ternopil40Herb PrykarpattiaPrykarpattia
11.09Herb PrykarpattiaPrykarpattia10Herb Nyva TernopilNyva Ternopil
27.09Herb Nyva TernopilNyva Ternopil02Herb PrykarpattiaPrykarpattia
24.04Herb Nyva TernopilNyva Ternopil21Herb PrykarpattiaPrykarpattia

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Prykarpattia jest o 67% lepsza niż Nyva Ternopil pod względem odsetku wygranych meczów.

Nyva TernopilDomWyjazdOgółem
Win %
10%
20%
15%
Śr. goli/mecz
1.70
1.90
1.80
Strzelone
0.50
0.70
0.60
Stracone
1.20
1.20
1.20
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
60%
50%
55%
PrykarpattiaDomWyjazdOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
2.00
2.10
2.05
Strzelone
1.20
0.90
1.05
Stracone
0.80
1.20
1.00
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
30%
40%
35%

Ostatnie 10 meczów

Prykarpattia jest o +80% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.50 gola/mecz
Nyva Ternopil u siebie
0.90 gola/mecz
Prykarpattia na wyjeździe

Progi bramkowe

Nyva TernopilPrykarpattia
Over 0.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 1.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 2.5
20% (2/10)
50% (5/10)
Over 3.5
10% (1/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
60% (6/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemNyva TernopilPrykarpattia
Under 0.5
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Under 1.5
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Under 2.5
65% (26/40)
75% (15/20)
55% (11/20)
Under 3.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 4.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Persha Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2SK Poltava5320112.20
3Oleksandria5320112.20
4Kulykiv5311102.00
5Prykarpattia521271.40
6Metal Kharkiv521271.40
7Inhulets521271.40
9UCSA513161.20
10Nyva Ternopil513161.20
11Yarud Mariupol'520361.20
12Chernihiv504140.80
13Lokomotiv Kyiv503230.60
15Polissya II502320.40
16Probiy Horodenka502320.40