Football Stats
Herb Yarud Mariupol'
Yarud Mariupol'Śr. pkt/mecz 1.50
Ukraina / Persha Liga19 września 2026 18:00
Herb Polissya II
Polissya IIŚr. pkt/mecz 1.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Yarud Mariupol'

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Yarud Mariupol' — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Yarud Mariupol' — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Yarud Mariupol' — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Yarud Mariupol' — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Yarud Mariupol' — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Yarud Mariupol' — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Polissya II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Polissya II — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
  • Polissya II — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Polissya II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Polissya II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
  • Polissya II — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/9, 78%)
  • Polissya II — jest niepokonany w 1. połowie (9/12, 75%)
  • Polissya II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (9/12, 75%)

Serie - Yarud Mariupol'

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Yarud Mariupol' — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Yarud Mariupol' — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Yarud Mariupol' — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Yarud Mariupol' — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Polissya II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Polissya II — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Polissya II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Polissya II — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Yarud Mariupol' jest o 74% lepsza niż Polissya II pod względem odsetku wygranych meczów.

Yarud Mariupol'DomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.30
2.90
2.60
Strzelone
1.40
1.50
1.45
Stracone
0.90
1.40
1.15
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Polissya IIDomWyjazdOgółem
Win %
0%
30%
23%
Śr. goli/mecz
2.67
2.60
2.62
Strzelone
1.00
1.80
1.62
Stracone
1.67
0.80
1.00
BTTS %
67%
50%
54%
Czyste konto %
0%
40%
31%
Nie strzelił %
33%
20%
23%

Ostatnie 10 meczów

Polissya II jest o +29% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Yarud Mariupol' u siebie
1.80 gola/mecz
Polissya II na wyjeździe

Progi bramkowe

Yarud Mariupol'Polissya II
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (6/12)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
58% (7/12)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
50% (6/12)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
75% (9/12)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemYarud Mariupol'Polissya II
Under 0.5
9% (3/33)
10% (2/20)
8% (1/13)
Under 1.5
18% (6/33)
15% (3/20)
23% (3/13)
Under 2.5
48% (16/33)
45% (9/20)
54% (7/13)
Under 3.5
73% (24/33)
75% (15/20)
69% (9/13)
Under 4.5
94% (31/33)
95% (19/20)
92% (12/13)
Under 5.5
97% (32/33)
100% (20/20)
92% (12/13)
Persha Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2SK Poltava6330122.00
3Oleksandria5320112.20
4Kulykiv5311102.00
5Inhulets622281.33
6Prykarpattia521271.40
7Metal Kharkiv521271.40
9UCSA513161.20
10Nyva Ternopil513161.20
11Yarud Mariupol'520361.20
13Chernihiv504140.80
14Lokomotiv Kyiv603330.50
15Polissya II502320.40
16Probiy Horodenka502320.40