Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Guairena FC
Streaki - Guairena FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Guairena FC — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Guairena FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Guairena FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Guairena FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Guairena FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Guairena FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Guairena FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - 12 de Junio VH
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- 12 de Junio VH — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- 12 de Junio VH — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- 12 de Junio VH — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- 12 de Junio VH — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- 12 de Junio VH — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- 12 de Junio VH — remisuje 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- 12 de Junio VH — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- 12 de Junio VH — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- 12 de Junio VH — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Guairena FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Guairena FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Guairena FC — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Guairena FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - 12 de Junio VH
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 12 de Junio VH — jest niepokonany w 1. połowie w 14 meczach z rzędu
- 🔥 12 de Junio VH — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Guairena FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.70 | 2.55 |
Strzelone | 1.30 | 1.40 | 1.35 |
Stracone | 1.10 | 1.30 | 1.20 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
| 12 de Junio VH | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 50% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 1.50 | 2.20 |
Strzelone | 1.50 | 1.00 | 1.25 |
Stracone | 1.40 | 0.50 | 0.95 |
BTTS % | 60% | 30% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 50% | 40% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 06.07.2026Wvs Encarnación2-1
- 01.07.2026Lvs Deportivo Santani0-2
- 06.06.2026Wvs Fernando De La Mora3-1
- 01.06.2026Wvs 3 de Noviembre2-1
- 25.05.2026Dvs General Caballero0-0
- 20.05.2026Wvs Paraguari AC1-0
- 16.05.2026Dvs Resistencia0-0
- 11.05.2026Dvs SOL DE America1-1
- 01.05.2026Wvs Deportivo Capiata3-1
- 26.04.2026Lvs Independiente F.b.c.0-2
- 05.07.2026Wvs Resistencia3-2
- 28.06.2026Lvs SOL DE America0-1
- 06.06.2026Dvs Deportivo Capiata1-1
- 29.05.2026Wvs Independiente F.b.c.2-1
- 23.05.2026Dvs Tacuary2-2
- 20.05.2026Wvs Atlético Tembetary1-0
- 15.05.2026Lvs Benjamín Aceval1-2
- 08.05.2026Wvs Sportivo Carapeguá3-1
- 01.05.2026Wvs Paraguari AC1-0
- 24.04.2026Wvs Encarnación1-0
Progi bramkowe
| Guairena FC | 12 de Junio VH | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
| Guairena FC | 12 de Junio VH | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 20% (2/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
| Guairena FC | 12 de Junio VH | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Guairena FC | 12 de Junio VH | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

