Football Stats
Herb 12 de Junio VH
12 de Junio VHŚr. pkt/mecz 1.80
Herb General Caballero
General CaballeroŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy 12 de Junio VH

Streaki - 12 de Junio VH

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • 12 de Junio VH — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • 12 de Junio VH — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • 12 de Junio VH — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • 12 de Junio VH — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • 12 de Junio VH — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • 12 de Junio VH — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)

Streaki - General Caballero

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • General Caballero — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • General Caballero — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • General Caballero — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • General Caballero — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • General Caballero — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • General Caballero — powyżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • General Caballero — poniżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • General Caballero — powyżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
  • General Caballero — poniżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
  • General Caballero — powyżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
  • General Caballero — poniżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
  • General Caballero — powyżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • General Caballero — poniżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • General Caballero — powyżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • General Caballero — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • General Caballero — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
  • General Caballero — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - 12 de Junio VH

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 12 de Junio VH — jest niepokonany w 1. połowie w 15 meczach z rzędu

Serie - General Caballero

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 General Caballero — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 General Caballero — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
17.07Herb 12 de Junio VH12 de Junio VH10Herb General CaballeroGeneral Caballero

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. 12 de Junio VH jest o 11% lepsza niż General Caballero pod względem odsetku wygranych meczów.

12 de Junio VHDomWyjazdOgółem
Win %
40%
60%
50%
Śr. goli/mecz
2.90
1.50
2.20
Strzelone
1.50
1.10
1.30
Stracone
1.40
0.40
0.90
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
30%
60%
45%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
General CaballeroDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
4.10
2.40
3.25
Strzelone
2.30
1.30
1.80
Stracone
1.80
1.10
1.45
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
20%
30%
25%

Ostatnie 10 meczów

12 de Junio VH jest o +15% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
12 de Junio VH u siebie
1.30 gola/mecz
General Caballero na wyjeździe

Progi bramkowe

12 de Junio VHGeneral Caballero
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
35% (7/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
60% (12/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

Ogółem12 de Junio VHGeneral Caballero
Match Cards AVG
4.00 (1/1)
4.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
4
4
Highest in a Match
4
4
Lowest in a Match
4
4

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

Ogółem12 de Junio VHGeneral Caballero
Under 0.5
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Under 1.5
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Under 2.5
48% (19/40)
60% (12/20)
35% (7/20)
Under 3.5
70% (28/40)
80% (16/20)
60% (12/20)
Under 4.5
80% (32/40)
95% (19/20)
65% (13/20)
Under 5.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Division Intermedia — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1General Caballero211344432.05
212 de Junio VH211344432.05
3Deportivo Santani211236391.86
4Benjamín Aceval211155381.81
5SOL DE America217122331.57
7Resistencia21786291.38
10Deportivo Capiata21597241.14
11Guairena FC21669241.14
12Fernando De La Mora21669241.14
13Paraguari AC216510231.10
14Tacuary213108190.90
153 de Noviembre213711160.76
16Encarnación214314150.71