Football Stats
Herb Sportivo Carapeguá
Sportivo CarapeguáŚr. pkt/mecz 1.05
Herb Guairena FC
Guairena FCŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Sportivo Carapeguá

Streaki - Sportivo Carapeguá

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sportivo Carapeguá — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sportivo Carapeguá — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sportivo Carapeguá — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Sportivo Carapeguá — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Sportivo Carapeguá — nie wygrywa 1. połowę (16/20, 80%)

Streaki - Guairena FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Guairena FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Guairena FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Guairena FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Guairena FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Guairena FC — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Sportivo Carapeguá

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sportivo Carapeguá — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sportivo Carapeguá — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sportivo Carapeguá — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Sportivo Carapeguá — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu

Serie - Guairena FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Guairena FC — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
18.07Herb Sportivo CarapeguáSportivo Carapeguá21Herb Guairena FCGuairena FC
17.08Herb Sportivo CarapeguáSportivo Carapeguá33Herb Guairena FCGuairena FC
08.05Herb Guairena FCGuairena FC11Herb Sportivo CarapeguáSportivo Carapeguá
21.09Herb Guairena FCGuairena FC11Herb Sportivo CarapeguáSportivo Carapeguá
15.06Herb Sportivo CarapeguáSportivo Carapeguá00Herb Guairena FCGuairena FC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Guairena FC jest o 80% lepsza niż Sportivo Carapeguá pod względem odsetku wygranych meczów.

Sportivo CarapeguáDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
2.70
3.10
2.90
Strzelone
1.30
1.00
1.15
Stracone
1.40
2.10
1.75
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Guairena FCDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.10
2.70
2.40
Strzelone
1.10
1.40
1.25
Stracone
1.00
1.30
1.15
BTTS %
30%
60%
45%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
50%
30%
40%

Ostatnie 10 meczów

Guairena FC jest o +8% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Sportivo Carapeguá u siebie
1.40 gola/mecz
Guairena FC na wyjeździe

Progi bramkowe

Sportivo CarapeguáGuairena FC
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSportivo CarapeguáGuairena FC
Under 0.5
8% (3/40)
0% (0/20)
15% (3/20)
Under 1.5
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Under 2.5
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Under 3.5
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Division Intermedia — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1General Caballero211344432.05
212 de Junio VH211344432.05
3Deportivo Santani211236391.86
4Benjamín Aceval211155381.81
5SOL DE America217122331.57
7Resistencia21786291.38
10Deportivo Capiata21597241.14
11Guairena FC21669241.14
12Fernando De La Mora21669241.14
13Paraguari AC216510231.10
14Tacuary213108190.90
153 de Noviembre213711160.76
16Encarnación214314150.71