Football Stats
Herb Deportivo Santani
Deportivo SantaniŚr. pkt/mecz 1.75
Herb Fernando De La Mora
Fernando De La MoraŚr. pkt/mecz 1.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Deportivo Santani

Streaki - Deportivo Santani

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Deportivo Santani — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Deportivo Santani — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Deportivo Santani — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Deportivo Santani — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Deportivo Santani — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Fernando De La Mora

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Fernando De La Mora — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Fernando De La Mora — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Fernando De La Mora — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Fernando De La Mora — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Fernando De La Mora — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Fernando De La Mora — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Deportivo Santani

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Deportivo Santani — wygrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Santani — jest niepokonany w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Santani — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Santani — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Santani — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Santani — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Santani — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Santani — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Fernando De La Mora

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Fernando De La Mora — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fernando De La Mora — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Fernando De La Mora — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Fernando De La Mora — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Fernando De La Mora — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Fernando De La Mora — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fernando De La Mora — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
20.07Herb Deportivo SantaniDeportivo Santani23Herb Fernando De La MoraFernando De La Mora
15.08Herb Fernando De La MoraFernando De La Mora03Herb Deportivo SantaniDeportivo Santani
11.05Herb Deportivo SantaniDeportivo Santani20Herb Fernando De La MoraFernando De La Mora
03.08Herb Fernando De La MoraFernando De La Mora00Herb Deportivo SantaniDeportivo Santani
26.04Herb Deportivo SantaniDeportivo Santani22Herb Fernando De La MoraFernando De La Mora
06.10Herb Deportivo SantaniDeportivo Santani21Herb Fernando De La MoraFernando De La Mora
01.07Herb Fernando De La MoraFernando De La Mora32Herb Deportivo SantaniDeportivo Santani
09.07Herb Fernando De La MoraFernando De La Mora01Herb Deportivo SantaniDeportivo Santani
01.04Herb Deportivo SantaniDeportivo Santani22Herb Fernando De La MoraFernando De La Mora
24.07Herb Deportivo SantaniDeportivo Santani02Herb Fernando De La MoraFernando De La Mora

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Deportivo Santani jest o 100% lepsza niż Fernando De La Mora pod względem odsetku wygranych meczów.

Deportivo SantaniDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
2.10
2.10
2.10
Strzelone
1.30
1.40
1.35
Stracone
0.80
0.70
0.75
BTTS %
40%
20%
30%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
Fernando De La MoraDomWyjazdOgółem
Win %
10%
40%
25%
Śr. goli/mecz
2.20
2.80
2.50
Strzelone
0.70
1.30
1.00
Stracone
1.50
1.50
1.50
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
50%
20%
35%

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekDeportivo Santani vs Fernando De La Mora
1.30 gola/mecz
Deportivo Santani u siebie
1.30 gola/mecz
Fernando De La Mora na wyjeździe

Progi bramkowe

Deportivo SantaniFernando De La Mora
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDeportivo SantaniFernando De La Mora
Under 0.5
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Under 1.5
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Under 2.5
57% (23/40)
65% (13/20)
50% (10/20)
Under 3.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 4.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Division Intermedia — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1General Caballero211344432.05
212 de Junio VH211344432.05
3Deportivo Santani211236391.86
4Benjamín Aceval211155381.81
5SOL DE America217122331.57
7Resistencia21786291.38
10Deportivo Capiata21597241.14
11Guairena FC21669241.14
12Fernando De La Mora21669241.14
13Paraguari AC216510231.10
14Tacuary213108190.90
153 de Noviembre213711160.76
16Encarnación214314150.71