Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Agama
Streaki - Agama
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Agama — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Agama — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Agama — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Agama — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Agama — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Hardrock
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Hardrock — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Hardrock — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Hardrock — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hardrock — zachowuje czyste konto na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hardrock — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hardrock — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
- Hardrock — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie - Agama
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Agama — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
Serie - Hardrock
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Hardrock — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Hardrock — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Hardrock — jest niepokonany w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Hardrock — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Hardrock jest o 150% lepsza niż Agama pod względem odsetku wygranych meczów.
| Agama | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 1.60 | 2.10 | 1.85 |
Strzelone | 0.80 | 0.50 | 0.65 |
Stracone | 0.80 | 1.60 | 1.20 |
BTTS % | 50% | 20% | 35% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 60% | 45% |
| Hardrock | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.70 | 1.40 | 2.55 |
Strzelone | 2.50 | 1.00 | 1.75 |
Stracone | 1.20 | 0.40 | 0.80 |
BTTS % | 60% | 0% | 30% |
Czyste konto % | 30% | 80% | 55% |
Nie strzelił % | 10% | 50% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 18.07.2026Lvs MWOS0-1
- 12.07.2026Wvs Triangle United1-0
- 05.07.2026Lvs Dynamos0-4
- 28.06.2026Wvs Herentals1-0
- 20.06.2026Lvs Bulawayo Chiefs0-2
- 14.06.2026Dvs CAPS United0-0
- 11.06.2026Lvs Highlanders0-1
- 06.06.2026Dvs Chicken Inn0-0
- 31.05.2026Wvs TelOne1-0
- 23.05.2026Dvs Kariba1-1
- 19.07.2026Lvs Triangle United1-2
- 12.07.2026Wvs Herentals2-0
- 09.07.2026Lvs Dynamos1-2
- 05.07.2026Dvs CAPS United3-3
- 27.06.2026Wvs Chicken Inn2-0
- 21.06.2026Wvs Kariba4-0
- 14.06.2026Lvs Scotland Mabvuku0-2
- 10.06.2026Dvs Platinum0-0
- 07.06.2026Wvs Simba Bhora3-0
- 30.05.2026Dvs MWOS0-0
Progi bramkowe
| Agama | Hardrock | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
| Agama | Hardrock | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
| Agama | Hardrock | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Agama | Hardrock | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 40% (16/40) | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 63% (25/40) | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 100% (20/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |

