Football Stats
Herb Rudar Trbovlje
Rudar TrbovljeŚr. pkt/mecz 1.75
Słowenia / 3. SNL - West15 sierpnia 2026 18:00
Herb Šobec Lesce
Šobec LesceŚr. pkt/mecz 1.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Rudar Trbovlje

Streaki - Rudar Trbovlje

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Rudar Trbovlje — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Rudar Trbovlje — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Rudar Trbovlje — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Rudar Trbovlje — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Rudar Trbovlje — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Rudar Trbovlje — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Rudar Trbovlje — jest niepokonany (15/20, 75%)

Streaki - Šobec Lesce

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Šobec Lesce — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Šobec Lesce — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Šobec Lesce — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Šobec Lesce — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Rudar Trbovlje

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Rudar Trbovlje — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rudar Trbovlje — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Šobec Lesce

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Šobec Lesce — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Šobec Lesce — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Šobec Lesce — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Šobec Lesce — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.08Herb Rudar TrbovljeRudar Trbovlje00Herb Šobec LesceŠobec Lesce
25.04Herb Šobec LesceŠobec Lesce11Herb Rudar TrbovljeRudar Trbovlje
11.10Herb Rudar TrbovljeRudar Trbovlje31Herb Šobec LesceŠobec Lesce

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Rudar Trbovlje jest o 100% lepsza niż Šobec Lesce pod względem odsetku wygranych meczów.

Rudar TrbovljeDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
4.00
2.80
3.40
Strzelone
2.70
1.60
2.15
Stracone
1.30
1.20
1.25
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Šobec LesceDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
2.60
2.30
2.45
Strzelone
1.20
0.80
1.00
Stracone
1.40
1.50
1.45
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
50%
40%
45%

Ostatnie 10 meczów

Rudar Trbovlje jest o +238% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.70 gola/mecz
Rudar Trbovlje u siebie
0.80 gola/mecz
Šobec Lesce na wyjeździe

Progi bramkowe

Rudar TrbovljeŠobec Lesce
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5
90% (9/10)
50% (5/10)
Over 3.5
50% (5/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
35% (7/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemRudar TrbovljeŠobec Lesce
Under 0.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 1.5
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Under 2.5
40% (16/40)
30% (6/20)
50% (10/20)
Under 3.5
65% (26/40)
55% (11/20)
75% (15/20)
Under 4.5
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Under 5.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
3. SNL - West — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Izola330093.00
2Zidgrad Idrija330093.00
3Dob321072.33
4Rudar Trbovlje321072.33
5Šencur312051.67
6Tolmin312051.67
7Škofja Loka311141.33
8Žiri311141.33
9Litija310231.00
10Šobec Lesce302120.67
11Adria301210.33
12Svoboda301210.33
14Vipava300300.00